2752
2734
عنوان

میخوام برم برا وسواس فکری روانپزشک نمیدونم چ بگم میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 84 پست

امروز من وسواسم دیدم برگشته پاشدم همون جوری که به نظرم اشتباه بود و غلط بود نماز خوندم خسته شدم پیرم کرد وسواسم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنونم بخاطر وقتی که گذاشتید😍 خوشحال سدم لاهاتون صحبت کردم. ما تیروئید تو خانوادم دارن و ارث ...

خواعش میکنم عزیزم، اول اصن باید آزمایش بدی ببینی آیا مشکلی داره تیروییدت یا نه ، اونموقع خود دکتر نیاز باشه قرص میده، اما موضوعی که هست اینه که ، گاهی بیماریهای جسمی و زمینه ای علایمی شبیه اختلالات روح و روان ایجاد می‌کنند برای مثال کمکاری تیرویید علایمی شبیه به وسواس و اضطراب ایجاد می‌کنه ، اینجا میگن که قبل ازینکه بری مثلا روانپزشک و بخوای قرص اعصاب و روان بگیری ، بهار هست یه چکاپ بدی که مطمین بشی که این علایم از بیماری زمینه ای نیست، چون در اینصورت ابتدا باید بیماری زمینه ای رو برطرف کنی ، غیر ازون مثلا کمبود ویتامین دی ۳ ، و همچنین کمخونی می‌تونه باعث علایم افسردگی بشه، یا ویتامین‌های گروه ب باعث تقویت سیستم اعصاب میشه ، مثلا ب یک، سیستم اعصاب مرکزی تقویت می‌کنه و برای رفع افسردگی و اضطراب موثره ، 

این تا اینجا شد ، مباحث زیستی، اما راهکارهای رفتاری و روانیش همون هست که بهت گفتم باید توقف فکر و عمل داشته باشی تا تقویت نشه این حالت وسواس،.  و حتما هم از خود خداوند بخواه که این حالت رو ازت برداره و به روح و روان و ذهنت آرامش بده.

2731
عزیرم منم وسواس فکری دارم ینی اگه سه ماه دارو بخورم دیگه نیاز نیس یا باید همیشه دارو بخورم؟

هر کی ی دوره درمانی داره بعضی ها چهل روز بعضی ها دوماه بعضی ها س ماه یا بعضی دیگرم شش ماه بستگی ب وعضیتت داره و تشخیص دکتر .خوشحالم ک مبخوای بری دکتر و خودتو از این وضعیت کثیف بیرون بکشی خوشحالم ک اشتباه منو نمیکنی و هرچ زودتر برو دکتر وقتی ک راه درمان هست چرا باید وایسی و عمرتو ببینی ک داره با بدبختی میره اگه ب فکر درمان نباشی چند سال دیگه حسرت جوونیتو میخوری ک اینطوری رفت .لطفا برو دکتر و زندگیتو ب خودت ببخش عمر زیباتو نابود نکن ب فکر درمان لاش برو طب سنتی دارو گیاهی مصرف کن برای سودای بالا مغز همراه با دارو روانپزشک ب درمان زودترت کمک میکنه .خوبه ک زود فهمیدی .از روانشناس هم کمک بگیر ایسالا زودتر خوب میشی

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
امروز من وسواسم دیدم برگشته پاشدم همون جوری که به نظرم اشتباه بود و غلط بود نماز خوندم خسته شدم پیرم ...

خواهش میکنم برو دکتر و خودتو درمان کن وقتی راهی برای درمان هست چرا میخوای مثل من بشینینی و عذاب بکشی فکر نکن فقط خودت اینطوری خیلیامون اینطوریم و هز کی بخاطر ی چیزی خوشحال باش ک قابل درمانه .لطفا برو پی درمان و عمرو جوونیتو نابود نکن زندگبتو نابود نکن چند سال دیگه حسرتشو میخوری ک عمرت چقد لیهوده گذروندی و مقصرش فقط خودتی ک وقتی میتونستی خودتو درمان کنی ولی نشستی و رفتن عمرتو همینطوری نگاه کردی .اون موقس ک حسرت میخوری ک زندگیتو از خودت گرفتی لطفا برو دکتر اشتباه منو نکن از زندگیت لذت ببر و درمان شو.از تجربم استفاده کن و ب حرفام فکر کن اول با ی روانشناس صحبت کن و اگه نیاز داشت بهت میگه بری روانپزشک حداقلش درمانس تا سه ماهه البته بستگی ب سدتش داره ولی همینم خوشحال باش ک درمان داره ولی تو نرفتی درنبالس .ایشالا که میری و مشکلت زودتر حل میشه و اشتباه منو نکنی💖

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
خواعش میکنم عزیزم، اول اصن باید آزمایش بدی ببینی آیا مشکلی داره تیروییدت یا نه ، اونموقع خود دکتر نی ...

خیلی ممنونم.من احتمالا کم خونی داشته باسم چون بعضی وقتایهو یرگیجه میگیرم و میخوام بیفتم زمین.و سه ثانیه هس یهو .بعد حالت تهوعم دارم .و همیشه ی خدا خستم .امیدوارم موفق باشی مرسی بازم از کمکت

خیلی ممنونم.من احتمالا کم خونی داشته باسم چون بعضی وقتایهو یرگیجه میگیرم و میخوام بیفتم زمین.و سه ثا ...

خواهش میکنم عزیزم، ممنون، آره  احتمال داره از کمخونی باشه، حالا یه چکاپ بدی ازمایشگاه ضرر نداره، بحث ویتامینها و املاح و یا کارکرد صحیح تیرویید و...اینا خیلی مهمه...ان شاء الله که بهتر بشی 👌🙏🏻🌺

خواهش میکنم عزیزم، ممنون، آره  احتمال داره از کمخونی باشه، حالا یه چکاپ بدی ازمایشگاه ضرر نداره ...

خیلی ممنونم عزیزوم 💖😘

وسواست چيه؟ ب نماز خوندنت؟

آره 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.