2752
2734
عنوان

اجاره نشین ها بیاین درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 18 پست

ما زمانی که مستاجر بودیم، با اینکه بجز سال اول و دوم بقیه سالها اصلا مشکل مالی نداشتیم و همیشه پول پیشمون حاضر بود ولی واقعا من از دو سه ماه قبلش استرس جابجایی و تمدید داشتم

روزهای سختی بود حالا فکر کن مشکل مالی هم باشه

خدا کمک کنه گلم

من هروقت میشنوم مستاجری یاد زن و مرد جوان که یا بچه ندارن یا بچه کوچیک دارن شماها که یا نوجوونین یا ...

عزیزم شما تو زندگی دیگران نیستید پس بهتر اینطوری صحبت نکنید شاید یک نفر مثل بنده با حرف های شما ناراحت بشه

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما تو زندگی دیگران نیستید پس بهتر اینطوری صحبت نکنید شاید یک نفر مثل بنده با حرف های شما نارا ...

ببخشید قصد بدی نداشتم فقط اطراف خودم پدرو مادرای سن بالا ندیدم که مستاجر باشن  اخه جوونا همیشه مینالن از مستاجری من حتی زن و مردهایی دیدم تو خونه های مخروبه زندگی میکنن میگن سن ما دیگه نمیخوره خونه عوض کنیم بچه هامون بزرگن نمیتونیم دردسر بکشیم بازم ببخشید من تصورم اینه پدرو مادرا چون سنی ازشون گذشته تا الان دیگه حداقل خونه دارن من دیدم پدرو مادرایی که ماشین ندارن ولی ندیدم خونه نداشته باشن فقط جوون دیدم که خونه نداره و ناراحته از مستاجری بازم ببخشید 

ببخشید قصد بدی نداشتم فقط اطراف خودم پدرو مادرای سن بالا ندیدم که مستاجر باشن  اخه جوونا همیشه ...

قربونت عزیزدلم فدای سرت نیازی به عذرخواهی نیست منم حساس شدم شما هم حلالم کن♥️

زندگی دیگه چه میشه کرد ان شاءالله هرچی خیر و صلاحمون همون بشه

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫
2731