2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرد و زن رو

مرد و زن خائن رو دیگه؟

میگم اون خائن هست که مردم آزاری میکنه

حالا چه زن چه مرد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
مرد ها ام پدرن  و از نظر من واسه مردا بدتره چون مرد خودش میره پیش قدم میشه و شروع میکنه  ...

باشه شما کاپ قهرمانی بدین به زنی ک هرزگی و خیانت کرده

ولی ب نظرمن برا هر دو بده ، زن و مرد خیانتکار هر دو هرزه هستن و هیچ توجیهی نداره

برا زن بدتره چون هم مادره هم نون شوهرش رو میخوره و بهش خیانت میکنه

بخشی از پسرا اینطورن نه همه

ولی من زیاد دیدم افتخارم میکنن میگن خواهان زیاد داریم حتی مامان ی پسری رو هم دیدم میگفت دخترا همش دنبال پسر منن با افتخار میگفت 

پسرا با هزار نفر هستن آب تکون نمیخوره ولی ی دختر اینکار بکنه میشه منفور جامعه 

دیگه نظر اکثریت جامعه تغییر کرده حالا یه ۴ تا بی مغز زنستیزن ولی خب خدا رو شکر طرز فکر اکثریت جامعه فرق کرده

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
چون مرد سالاری هستش و هر چیزی به نفع ما مردها تموم میشه به این میگن مرد سالاری و زن ستیزی

چرا بعضی اقایون ایقد روی همسرشون حساسن ولی خیانت رو برای خوشون ایراد نمیدونن خب خانمها هم مثل اقایون احساس مالکیت دارن فرقی نمیکنه 

چرا بعضی اقایون ایقد روی همسرشون حساسن ولی خیانت رو برای خوشون ایراد نمیدونن خب خانمها هم مثل اقایون ...

چون نمیخواد زنش تلافی کنه یا زنش کاری کنه

اینجا هم چون منفعت خود آقا هستش .

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم