2733
2734

ب بابا رضا بگو حال دخترش خوب نی منو دریابه

دعام کنه حال جسمی و روحیم خوب شع

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

عزیزم....عجب لحظه ای دیدم این تاپیک رو

سخت غریبم و دلتنگ و بیچاره

میشه برام دعا کنی خدا چشمای مامانمو باز کنه با اون اقا ازدواج نکنه 

و اینکه باور کنه من دشمنش نیستم و انتقام زندگیشو از من نگیره

😭

من با دوتا بچه آواره خونه مادرم شدم الآنم میترسم برگردم خونه ام تورو خدا از امام رضا بخوا شوهرم و من ...

پاراگراف اول برای ایجاد محبت بین زن و شوهر " مثل غسل اویس قرنی و ...

برای ایجاد محبت بین زن و شوهر یا سایر خانواده هم " ذکر یا وَدود : خونده بشه به قند در قندون یا پارچ آب 

از پاراگراف دوم به بعد ( در مورد رزق و روزی و برکت هست 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2731

بسم الله الرحمن الرحیم امیدتون به خدا انشالله حاجت روا بشید دعاتون کردم میشه دعام کنید خدا آبرومو حفظ کنه با عشقم ازدواج کنم بهش برسم به حاجاتم برسم ممنون به امام رضا بگو یا امام رضا ضامنم شو پیش الله خدا آبرومو حفظ کنه. با عشقم ازدواج کنم بهش برسم به حاجاتم برسم ممنون امیدتون به خدا انشالله حاجت روا بشیم امیدتون به الله