2752
2734
عنوان

اونایی که عشقشون رفته بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 43 پست
شاید 

خدا ازش نگذره برو یه باطل سحر بگیر ذختر

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
خدا ازش نگذره برو یه باطل سحر بگیر ذختر

ن دوس ندارم سراغ دعانویس برم...همش در حال ذکر و دعام

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی ذکر هست واسه فرداشب ک شب جمعس خوبه واسه برگشت میخای بگمت؟

ختم صلوات دارم میای ❤️🤲؟

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2731
ختم صلوات دارم میای ❤️🤲؟

باشه عزیزم تو تاپیکت نوشتم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

تجربه شخصی من...

نه نادعلی جواب داد

نه چله جواب داد

نه هیچ آیه دیگه ای

دقیقا وقتی برام بی اهمبت شد برگستش و دیگه ب زندگی عادیم مشغول شدم و بهش فکر نمیکردم برگشت

رها کنی از ذهن، برمیگرده

هیچ نادعلی یا چیزی هم برام جواب نداد اون دوره ک پی این کارا بودم

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
تجربه شخصی من... نه نادعلی جواب داد نه چله جواب داد نه هیچ آیه دیگه ای دقیقا وقتی برام بی اهمبت ...

اره یبار کع کامل رهاش کردم اومد

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
استاتر  چن مدت تو رابطه بودید چرا رفت

۴سال 

بخاطر اورثینک و شکاکیه من

اولش سخته بعد یادت میره... من خودم حتی دقیقا تا ۹ ماه بعد ب یارو فک میکردم.... ب خودت زمان بده...بای ...

یساله ولی هنوزم عاشقشم

یساله ولی هنوزم عاشقشم

راستش اگه جای تو بودم....اول ب این فک میکردم ک اگه بر فرض دوباره رابطمون خوب شد آیا با اون یارو آینده ای دارم؟ میدونی منظورم چیه؟! یعنی ببین شغلش خوبه؟ ب خانوادتون میخورن؟ اگه هیچ مشکلی نبود

بهش پیام میدادم و حسمو میگفتم....یا میگه ن یا میگه اره....بهتر از اینه ک شرمنده قلبت بشی یا حسرت بخوری