2733
2734
عنوان

دقت کردین اکثرا برادرا ارثیه خواهرا رو بالا میکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 41 پست

من همونم که یک ریال از ارث بابام نمیزارم بهش برسه.مگه اینکه همین الان هرچی داره به نامش کنه تازنش به عنوان مهریه ازش بگیره.کم عذابمون نداده تا حالا الان خودش و زنش نشستن ارث دوبرابر بگیرن که کورخوندن

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجای کاری ما عموها حق بابامونو بالا میکشن 😂 ولی دیدم ک نخوردن

عموهام هم که جای خود

یکیش مال بابام رو که حق ما بود بالا کشید 

نتیجه اش شد اینکه ما الان داریم تو یه دخمه زندگی میکنیم

بعد بابامم انگار نه انگار طرف سرش کلاه گذاشتع

عمومم زنش سرطان گرفت مرد پارسال

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
2731
بله فک میکنن زدن و بردن  دنیا حساب کتابش دقیق هس پس میدن ب شکلهای مختلف

سر بچه هاشونم هست همیشه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
ی چیزی هست به اسم وصیت نامه  اکثر دلخوری ها و درگیری ها بعد از مرگ والدین سر ارث و میراثه و ما ...

همه به مرگ طبیعی نمیمیرند گلم  ک وصیت بنویسند 

اما زشت سر مال دنیا خواهر و برادر به جون هم بیفتند، والا کاش هیچکس ارثی بجا نزاره ک بخواد باعث اختلاف بچه ها بشه

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
عموهام هم که جای خود یکیش مال بابام رو که حق ما بود بالا کشید  نتیجه اش شد اینکه ما الان داری ...

بابای منم نگذشت دید شکایتم فایده نداره فقط ی کلمه گفت من نگذشتم خدام نگذره

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
چ بد، بچه بی گناه 😐

حقیقتا من از گفتنشم میترسم ولی بد بچا هاشون تاوان میدن دل منم میسوزه براشون