2733
2734
قربونت برم اسمم فندوقه😍😂فروغ نیس عزیز دلم

یاااااا حضرت عباس من چققققدر خنگم و بی هواااااس 

جان عزیزت پیش کسی نگو من این گاف رو دادم 

یا خدااااااااااااا 😰😰😰😰🤯🤯🤯🤯😰😰🤯🤯🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بنده خدا مگه تو تو جامعه نیستی؟از قدیم تا حالا همش درباره دخترای قد بلند آهنگ می خونن و شعر می نویسن،اکثر دخترا همش دنبال اینن که یه کمی بلندتر بزنن،بازیگرا و مدلای خارجی هم اکثرا قد بلندن چون میگن زیباتر و جذاب تره،مردا هم که هروقت می‌خوان از یه زن تعریف کنن میگن قد بلند و فلانه🤦

One day.....
بنده خدا مگه تو تو جامعه نیستی؟از قدیم تا حالا همش درباره دخترای قد بلند آهنگ می خونن و شعر می نویسن ...

قد شما چنده ؟البته میگن دختر بیاید کوچیک و خوشگل باشه توبغلی باشه منکه خودمو خیلی خوشگل میبینم 

لطفا منو تعلیق نکنید 
بنده خدا مگه تو تو جامعه نیستی؟از قدیم تا حالا همش درباره دخترای قد بلند آهنگ می خونن و شعر می نویسن ...

همین قد کوتاهم به قول شما باعث شده شبیه شکیرا بشم 😁

لطفا منو تعلیق نکنید 
قد شما چنده ؟البته میگن دختر بیاید کوچیک و خوشگل باشه توبغلی باشه منکه خودمو خیلی خوشگل میبینم 

من ۱۶۳،اگر کامنت های اینستاگرام رو میگی که واسه خایم،الی بعضیا میگن قد کوتاه چون اکثر دخترای ایرانی مثل منو تو کوتاهن،ولی تو واقعیت دیدم همه هول قد بلند و چشم رنگی و سفیدن

One day.....