2752
2734
عنوان

بنظرتون این کار مسخره است آیا ؟ بیاین داخل تایپک تا بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 28 پست

یه شب که هزار شب نمیشه حالا یکم بیشتر پول بده چی میشه 

اینقدر خودتو به دردسر میندازی برای پول

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خاطره پولش ؟ به نظر من جالب نیست زیاد

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

دوست من واسه عقدش رفت

ولی گفت تولدشه میخواد بره آتلیه،میکاپ لایت میخواد

ی آرایش ملایم شیک براش انجام دادن

خودش میگه بهترین آرایشش همون بوده

نمیدونم چ سری یه،میفهمن عروسی میخوان ی کیلو میکاپ رو سرت پیاده کنن،دیگه هزینه اش بماند

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731
چرا کنی عزیزم نکن دوست من اینجور کرد افتضاح بود افتضاح اگ برا پولش میکنی چی میشه یه روز بهترین روزت ...

همون آدم میترسه افتضاح بشه ، پول میاد جاش ولی اون‌افسوس و حسرت دیگه تا همیشه میمونه

نگفتی عروسم ؟  گفتی چه آرایشی میخام ؟

می گفتیم همراه عروسیم دیگه خودش قیمت می گفت  

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 

یاد بگیریم خودمون باشیم و ضمن احترام به دیگران به خودمون توهین نکنیم

راحت باش و زندگی کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم