2733
2734

سلام وقت بخیر ،عزیز پسر من پارسال تابستون یکی دوماه رفت کُشتی ،اونجا بعد یه مدت قارچ افتاد رو پوستش  بردیم دکتر براش دوتا پماد داد و یجوری اون یه تیکه قارچو خوبش کردیم و دیگه باشگاهم نزاشتیم بره ولی قارچه ولکن نیست هر از گاهی از جاهای مختلف بدنش میزنه بیرون و به شوهرم هم سرایت کرده ،دیگه خسته شدن ،اینم در مورد تمیزی خیلی اهمیت میدن ولی بازم بی فایدست خیلی سمجه ،شما اگه راهی پیشنهادی دارین بگین لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام علیکم 

من یک مدت ریزش مو داشتم آزمایش دادم مشکل خاصی نبود 

العانم موهام در نمیاد جاهایی که ریخته چیکار کنم عکسش تو تاپیک آخرم هست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

سلام موهام چربه موخوره خیلی زیاد میگیرم یک روز درمیون با ابه ولرم حموم میکنم.. چیکار کنم موخوره نگیرم توروخدااااا دوس دارم موهام بلند بشه ولی بخاطره موخوره همیشه پسرونه میکنم. و اینکه چیکار کنم رشد کنه لطفا کمکم کنید لطفااااااااااااااااا

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
و برای جای جوش و خراش سطحی رو صورت

اگر جدیده ترمیم کننده، اگر نه ضدلک 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
سلام موهام چربه موخوره خیلی زیاد میگیرم یک روز درمیون با ابه ولرم حموم میکنم.. چیکار کنم موخوره نگیر ...

هیرتامین بخور رشد قدی خوبی داره 

با شونه فلزی شونه نکن 

توحموم از ماسک مو استفاده کن (فقط ساقه) 

موهات اروم با حوله خشک کن حوله رو ب موهات نکش فقط حالت فشار اروم اروم خشک کن 

کلاه خواب حتما استفاده کن(ساتن) 

روبالیشتو هر هفته بشور 

استفاده از وسایل حرارتیو ب حدااقل برسون 

قبل حموم روغن نارگیل بزن ب ساقه و بزار ی ساعت بمونه برو حموم

وقتی ازحموم میای ماسک مو یا رولن مناسبتو بزن وقتی موهات نم داره دوباره بزار تو حوله اینجوری روغن یا ماسک ب عمق موهاتم میرسه 

شامپو بدون سولفات بزن (گاهی سولفات دار) 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥