2752
2734
عنوان

چرا ازدواج واسه بعضیا اونقدر سخته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 127 پست
ماشالا چه صبری داشتین  خدا رو شکر انشالله همیشه شاد باشین  راز صبرتون چی بود؟؟؟ چطوری آ ...

مجبور بودم صبر کنم من شاغل بودم وقتم پرکرده بودم.به من خیلی آقا معرفی می کردن ولی جور نمیشد.همسرمم یکی از دوستای مشترکمون‌معرفی کردن که خدارا شکر به هم علاقه مند شدیم و ازدواج کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر واقعاً 😍 چطوری ناامید نشدید من الان تو ۲۸ سالگی گاهی حس میکنم سنم خیلی بالاس و اگه زودتر ا ...

می دونی ما فکر می کنیم ازدواجم مثل دانشگاه رفته که رقابتی بود درصورتی که به وقتش اتفاق می افته.منم تو ۲۸سالگی حس شمارو داشتم

2731
مجبور بودم صبر کنم من شاغل بودم وقتم پرکرده بودم.به من خیلی آقا معرفی می کردن ولی جور نمیشد.همسرمم ی ...

انشالله که همیشه خوشبخت ترینم و شادترین باشی ♥️ بهترینها رو برات از خدا میخوام خواهر جونم