2752
2734
عنوان

من همونم که گفتم خواهرم و شوهرم با هم بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 81 پست
نه عزیزم حالم خوب بود نمو شد همه چی. الان تقریبا یه ساله فهمیدم ازون موقع حالم بده

ینی رابطه جنسی ام داشتن؟

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
با ۳۲ سال سن چرا پولت دست باباته آخه دختر خوب؟ 

میدیم نیاز داره بهش میدادم. الان ۳۰۰ تومن میخوام ازش. دیروز گفتم پولمو بده برگشته میگه میدم بهت با اردنگی پرته میکنم بیرون💔بعضی پدر مادرا لیقت تف هم ندارن. مواقعی که خودم لازم داشتم از خودم گذشتم دادم به بابام بعد اینه جوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدیم نیاز داره بهش میدادم. الان ۳۰۰ تومن میخوام ازش. دیروز گفتم پولمو بده برگشته میگه میدم بهت با ا ...

به نظرم از خیر اون پول بگذر اون بابایی که تو ازش گفتی فکر نکنم یه هزار تومن کف دستت بزاره 

2731
نمیدونم تا اونجا پیش رفتن یا نه. ولی از خواهر من هر چی برمیاد

سر کار برو وو پولتو ازش بگیرو تمام 

حالم بهم خورد از این حرفاشون 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
تو اینا رو میدونستی باز از شوهرت جدا شدی؟خوب عزیز من ضمینه فراهم بود هرکسی هم بود میکرد باید باهاش ت ...

فک میکنی زورم میرسید خانوادم پشتش بودن. میگفتن تو شکاکی جای داداششه! والا من جلو داداشم لباسی نمیپوشم چاک سینم بیوفته بیرون