2752
2734
عنوان

تهمت ناجورو بی بندو باری بهم زد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 25 پست

نمیشه انتظار داشته باشی خدا همونجور که تو خواستی رقم بزنه  کسی چه میدونه که حقیقت زندگی اون زن چطوره ، یا اینکه آیندشون تو این دنیا یا آخرتش چطوره

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃

منم همچین اتفاقی برام افتاد جوریکع  س ماه تموم خون گریه میکردم نفس میکشیدم نفرینش میکردم زجع میزدم 

اما هیچی نشد خودمم داغون شدم 

وجودم پر نفرت شده بود 

واس همین بخشیدم ب خاطر خودم ب خاطر خدا بخشیدم 

خدا جاش ت قلب پر از نفرت نیس

شاه پناهم بده                                                                 یا امام رضا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من در مورد این موضوع فک کردم که چرا این حروم لقمه ها بیشتر پیشرفت میکنن

به این نتیجه رسیدم اینا چون نطفشون مشکل داره وقتی بی پول باشن سرمردم عقده گشایی میکنن

به همین جهت خدا بهشون پول ومقام میده که سرشون گرم اون خوشبختی مصنوعی بشه تا شرشون از سر مردم کم بشه

در حقیقت به خاطر دعای همین مردم مظلومه که اونا بیشتر بدست میارن البته همش ظاهریه اینا اون دنیا چوب تو آستینشون میکنه خدا

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘

همه آدم ها در آخرت جواب همه کارهاشون چه خوب و چه بد رو میگیرن 

اگه این دنیا هم عذاب میکشید باز هم آخرت باید جواب پس میداد

آبروی کسی رو بردن حق الناسه و تاوان بدی هم داره ، با توبه هم حل نمیشه حتما باید حلالیت بطله مطمئن باش در اون دنیا تاوان بدی میده 

شکستن شیشه عطر ، بوی قوی تری را به ما میدهد ؛ اما برای آخرین بار ...

دیروز اتفاقی ی داستانی رو خوندم

زندگی ی قاضی مصری بود

15 سال قبل وکیل بوده صب زود میرفته تا شب ی روز پرونده جا می‌ذاره خونه برمیگرده زنش رو با ی مرد تو خونه میبینه 

اون لحظه میگه باید این مرد رو بکشم اما چون خودش اهل قانون بوده میدونسته شاهد نداره نمیتونه خیانت رو ثابت کنه مرده رو بیرون کرده از خونه مرد هم کلی بهش خندیده و گفته بی غیرت و بی عرضه

زن رو هم بدون سروصدا و آبروریزی برده خونه پدرش و جدا شده و اون مرد و کارش رو بخدا واگذار کرده 

با ی خانوم با تقوا ازدواج کرده و قاضی شده بعدش

بعد 15 سال قاضی ی پرونده جنایی شده تو دادگاه وقتی مرد رو دیده شناخته ازش خواسته جریان رو تعریف کنه

مرد هم گفته رفتم خونه زنم رو مشغول خیانت با ی مرد دیگ دیدم منم جفتشون رو کشتم

قاضی میگه شاهد داری میگه نه

قاضی میگه نباید میکشتی مرد میگه اگه خودت بودی چیکا میکردی قاضی میگه ب موقع خودش ی قاضی هم این صحنه هارو دیده و گذشته مرد تازه می‌شناسه قاضی رو

قاضی هم عکم اعدام مرد رو صادر میکنه

خلاصه ک اگر کاری رو واقعا بخدا واگذار کردی مطمین باش درست و ب موقع حتی اگر سالیان طولانی بگذره خودش جواب اون آدم رو میده