2733
2734
عنوان

برای خرید آیپد وام میگیرید یا طلا میفروشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 41 پست
بستگی ب گرم طلا داره  ۴۰تومن ۸۰گرم طلا  بانک کارگشایی وام طلا میده

سودش چند درصده؟ فوردی میدن؟ فردا صبح برم بگیرم تا ظهر پولو به حسابم میزنن؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سکه بهار بلشه اره ارزونتره،خب ربع بگیر،با یه پارسیان ۵۰۰سوتی،خلاصه یه پشتیبان نگهدار

خب دیگه چه کاریه با کل پول آیپد رو میخرم هم سر خرید و فروش سکه ضرر کنم هم وام با کلی سود بگیرم

خب دیگه چه کاریه با کل پول آیپد رو میخرم هم سر خرید و فروش سکه ضرر کنم هم وام با کلی سود بگیرم

پس چرا نظر میپرسی😂کلا یه خانم همیشه باید پشتیبان داشته باشه،اگ بازم طلا داری اکیه،

بازم صلاح خوددانی،ما ها شلغم😂😂😂😂

2731
پس چرا نظر میپرسی😂کلا یه خانم همیشه باید پشتیبان داشته باشه،اگ بازم طلا داری اکیه، بازم صلاح خوددا ...

اخه واقعا دوتاش نمیشه

هم سکه بخرم هم وام بگیرم این وسط کلی ضرر میکنم

یکیش

یا سکه بفروشم یا وام بگیرم

سودش چند درصده؟ فوردی میدن؟ فردا صبح برم بگیرم تا ظهر پولو به حسابم میزنن؟

گلم من قبل عید گذاشتم زمان تسویه سودش حساب میشه 

تسویه یک ساله بود بله زمانی ک طلا تحویل بدی بعد یک ساعت یا کمتر پول وام میاد تو حسابت با کارت ملی برو نوبت بگیر از بانک 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
اخه واقعا دوتاش نمیشه هم سکه بخرم هم وام بگیرم این وسط کلی ضرر میکنم یکیش یا سکه بفروشم یا وام بگ ...

وام بگیر سکه نفروش حیفه 

وام ویپاد هم میتونی بگیری تا سقف ۵۰تومن بدون ضامن 

وام بگیر سکه نفروش حیفه  وام ویپاد هم میتونی بگیری تا سقف ۵۰تومن بدون ضامن

اون باید پول بخوابونم که سکه وی کلاب جمع بشه حداقل ۳۶ هزار سکه میخواد یعنی حداقل سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون باید پول بزارم!

اون باید پول بخوابونم که سکه وی کلاب جمع بشه حداقل ۳۶ هزار سکه میخواد یعنی حداقل سه میلیارد و ۶۰۰ می ...

نه بالاااا کی گفته این مبلغ !

سه نوع وام داره هااا

سلام استارتر عذر میخوام این تاپیکت سوال غیرمربوط می‌پرسم لطف میکنی روتین پوستی خوب برای هر سه نوع پ ...

ببین برای هر نوع پوستی فرق نمیکنه روتین اصولی شامل سه بخش پاکسازی، محافظتی، درمانی هست

خلاصه بخوام بگم پایه و اساس هر روتین و کمترین و حداقل روتین شامل ایناست شوینده ضدآفتاب مرطوب کننده که این ها واجب ترین ها و اجباری هستن

یه سری محصولات تکمیل کننده اون سه تا هستن براساس بودجه ت میتونی استفاده کنی میتونی استفاده نکنی اختیاریه و برای جواب دهی سریعتر هست میسلارواتر(اگر آرایش میکنی) ، تونر، آبرسان، 

یه سری دیگه محصولات هستن که براساس مشکلات پوستی مختلفه مثل سرم های خص (ویتامین سی، نیاسینامید، لاکتیک اسید، …) یا مثل محلول ها و کرم ها و ژل های ضدجوش و …. که تعداد اینجور محصولات خیلی زیاده باید براساس مشکلات پوستی که داری استفاده کنی مثلا اگر پوستت خیلی خشکه از کرم های شب و روز که حاوی روغن های خاص و با ارزش هستن استفاده کنی یا اگر پوستت خیلی چربه از سرم های کنترل چربی استفاده کنی ؛ جوش داری از ضدجوش استفاده کنی؛ لک داری از اسیدها استفاده کنی ؛ جای جوش داری از آزلائیک اسید استفاده کنی؛ منافذ داری از نیاسینامید استفاده کنی و هزاران مشکلات و محصولات مناسب خودشون

ببین برای هر نوع پوستی فرق نمیکنه روتین اصولی شامل سه بخش پاکسازی، محافظتی، درمانی هست خلاصه بخوام ...

خیلی کامل بود توضیحاتت مرسی بابت وقتی که گذاشتی💚

چه برندی رو توصیه میکنی براشون؟