2752
2734
عنوان

شما باشین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میدید به خونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4751 بازدید | 179 پست
بخیال عزیز من هرچقدر بگم شما چون نمیخای متوجه نمیشی حتی دوتا شهر بزرگ هم امکاناتش باهم متفاوته،،دیگ ...

نمیدونم شاید من شخصا چون تحمل زندگی شهری و ندارم نظرم اینه

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
هرجپری فکر کنی شهر فرق می‌کنه عزیز دلم  دسترسی به همه جا و همه چیز ،،،،

میدونم ولی تو روستا هم اینجوری نیست ک به هیچی دسترسی نداشته باشی

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم ولی تو روستا هم اینجوری نیست ک به هیچی دسترسی نداشته باشی

نه عزیزم دیگه روستا هم مثل روستاهای قدیمی نیست که !

اکثر روستاها خودشون یه شهر کوچیک هستن الان 

از شیک بودن خونه ها گرفته تا امکاناتش 

ولی هرجور حساب کنی شهر چیز دیگه ای 

والا من سه ساله دخترم مدرسه می‌ره سرویس نگرفتم !!چون هر محله ای یه مدرسه هست از دولتی تا خصوصی !

اگه هم کسی بگیره بلاخره ارزونتر هست تا سرویس روستا 

اینکه بیمارستان نزدیکت باسه،،،بازاز ،،،پارک ،،،مکان های عمومی ،،تره بار و میوه فروشی ،،،ارایشگاه ،،،،هزارتا چیز دیگه 

مثلا تو روستا فوقش یکی دو تا سوپرمارکت باشه 

ولی شهر از هایپر و فروشگاه گرفته ،،هرجا که دلت بخواد و قیمت مناسب باشه میری میگیری 

اصلا فضای شهر که هرجا دلت بخواد بری یا نری ،،،

چه امکاناتی؟شما تو شهر بچه هاتون با سرویس نمیفرستی مدرسه؟ اینجاهم مدرسه ابتدایی و راهنمایی هست دبیر ...

شهر و روستا با هم خیلی فرق داره خب 😑درسته آدم پول داشته باشه تبدیل سرمایه کنه ولی هرگز نمیتونی این دوتا رو باهم مقایسه کنه .این تفکری که داری از نظر خودت درسته نه عموم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731

بستگی به این داره که قبلا روستا زندگی کرده باشی وگرنه سخته همه ما که توشهریم دلمون میخواد خونه مون بزرگ باشه هوای خوب داشته باشیم ولی هرچی فکر میکنیم فقط و فقط برای آینده بچه هامون که به این دنیا اوردیم باید چشم روی خواسته هامون ببندیم و تو همون آپارتمان فسقلی زندگی کنیم چون سرمایه ما همین بچه هامون هستن بچه بدون امکانات داغون میشه مثلا تابستون کجا بره کلاس خلاصه کلا روستا نشینی واسه بازنشسته خوبه نه جوون

ای خدا شماا🤍😍 چقدر ذوق کردم دیدمتون😍😍 حالتون چطوره؟ امیدوارم هر کجا هستید حالتون عالی باشهه😍 ...

سلام عزیزم 

ممنون از لطف و محبت زیاد شما🥰🥰

محبت و نظرات مثبت شما به من انرژی خیلی زیادی میده برای نوشتن 

به امید خدا روزی بشه که بازم بنویسم

خوشحال میشم پیجم 
عزیزم دقیقا با شهر ده دقیقه فاصله داره مدرسه داره درمانگاه داره پارک داره ولی من بچه هامون می‌فرستم ...

عزیزم

به حرف بقیه کار نداشته باش

بغضیا حلضرن‌توی قوطی کبریت زندگی کنن وچ

توی آپارتمان با هزار دردسر و همسایه های متفاوت باشن

ولی دلشون خوشه که اسم شهر روشونه!

توی روستا یک خونه ی دلباز و آبرومند داشته باشی خیلی بهتره که شهرک‌های اطراف یا محله‌های پایین خونه بخری به اسم شهرنشینی!!!!!

همین مردمی که بخاطرشون دل میزنی؛ اگر یک ماه اجارت عقب بیوفته ازت میخندن و کمکت نمیکنن.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
اره قبول دارم ولی بازم‌ بهتر از حومه شهر هست. هرجور نگاه کنی جزو شهر هست و ادمایی با این وسع مالی که ...

الان ما خودمون امسال شرایط نداشتیم پول پیش اضافه کنیم میتونستیم بریم پایین شهر ولی اومدیم یه شهرک ۱۰ دقیقه با ماشین تا شهر راهه ولی محیطش خیلی باکلاس و قشنگه.

از صبح تا شب یه بچه تو کوچه نیست.حالا میرفتیم پایین شهر روانی میشدیم

اقتصاد و سیاست این شرایطو ایجاد میکنه نه مردم. مردم هم مجبورن عاقلانه قدم بردارن تا داراییشونو از دس ...

منظورم متوجه نشدین من سبک زندگی جدید منظورمه میگم اون مشکلات هست اون خودش بحثش  به کنار این سبک جدید که خونه های کوچیک آپارتمانی هر خانواده یه اخلاق و یه مدل روتین زندگی داره هیچ کس هم نمیتونه چیزی بگه مجبور میشن اینجوری تحمل کنن زندگی کنن خب معلومه فشار میاد همه عصبی و بی حوصله میشن قدیم خونه ها بزرگ هر کی هر جور دوست داشت زندگی میکرد مثلا ساعت ۱۲ شب شما میتونی صدای تلویزیونت زیاد کنی

تاپیکت رو هم قفل کن صدقه بده اسفند دود کن.

چشم گلم ازتون ممنون 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2706