2733
2734
عنوان

امروز نزدیک بود شوهرم رو از دست بدم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 72 پست
نکنین این کارو اشتباهه بجاش خودتون چند تا آدمو شناسایی کنین ک وضع خوبی ندارن مستقیم بهشون کمک کنین ا ...

نه بابا بدبین نباشین. تازه میتونین بچه هم به سرپرسیتی قبول کنین از ماهانه ده هزار تومن. ایتام ، محسنین و ...‌ که خیلی هاشون بیمارن  و از شهرهای کم برخوردار و روستا هستن. از وقتی اینجوریه خیلی راحتیم.

یه بار یه فقیری رو کمک کردیم این بنده خدا چند بار اومد در خونمون، بعد یجورایی اون تایم ها مناسب نبود، دیگه مجبور شدیم یه نوع دیگه کمک کنیم. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا بدبین نباشین. تازه میتونین بچه هم به سرپرسیتی قبول کنین از ماهانه ده هزار تومن. ایتام ، محسن ...

نشنیدین تا حالا این کمک هایی ک سیل زده ها و زلزله زده ها میکنن ب دستشون نمیرسه و واسطه ها برمیدارن؟!

ی جوری ب مردم کمک کنین ک آدرس خونتونو نفهمن بعدم ب آدمای متمدن و با عزت نفس کمک کنین ک با وجود وصع مالی بد از کسی کمک نخوان 

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
نشنیدین تا حالا این کمک هایی ک سیل زده ها و زلزله زده ها میکنن ب دستشون نمیرسه و واسطه ها برمیدارن؟! ...

شما خودتون از نزدیک از یه سیل زده یا زلزله زده که آدم مطمئنی باشه شنیدین کمک مردم به دستشون نرسیده؟ 

2731
شما خودتون از نزدیک از یه سیل زده یا زلزله زده که آدم مطمئنی باشه شنیدین کمک مردم به دستشون نرسیده؟& ...

خب اون بندگان خدا از کجا بدونن کمک هایی ک بهشون شده تمام و کمال بوده یا ن 

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
خب اون بندگان خدا از کجا بدونن کمک هایی ک بهشون شده تمام و کمال بوده یا ن 

چند وقت پیش یه بچه ای رو به سرپرستی تو طرح اکرام ایتام گرفتم، روز تولدش پیامک اومد که تولدشه، من مبتونستم حضوری برم ببینمش و بهش هدیه بدم و باهاش صحبت کنم، میتونستمم براش بفرستم. که دیگه یه مبلغی دادم واسش ، بدون اینکه ببینمش. اسم و فامیلی و آدرس و حتی کارشناسی که رابط هست تو پروفایل ثبت میشه و یه کاربری برای سرپرست وجود داره. 

چند وقت پیشم ۱۸ سالش شد و از پوشش خارج شد و فقط چند ماه تحت سرپرستی من بود. 

اینو نمیتونستم تو محیط عمومی انجام بدم ،چون یه دختر مجرد بودم و محدودیت های خودمو داشتم. اما تجربه خوب و واقعی بود. 

بقیه کمک ها هم همینه، منتهی ممکنه تفکر پیش بیاد کمک نمیرسه و اینکه نیت در درگاه خدا مهمه.

یبار تو حموم سرمو بلند کردم زیر دوش صورت مو بشورم آب پرید گلوم   چشمام سیاهی رفت تا برگشتم&nbs ...

وای خدا رحم کرده بهت

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
میگم اکر کسی قند بپره تو گلوش همون موقع  آب گرم بریزن تودهنش قنده اب میشه دیگه راه تنفسش باز می ...

نه بابا نکنی این کارو. کسی که نمیتونه نفس بکشه داره خفه میشه اون  چیزه تو نای ش گیر کرده و نای ش درگیره. ربطی به مری نداره که اب بهش بدی بشوره ببره. آب بدی بدتر خفش میکنی. باید مانور هایملیش رو انجام بدی 

چند وقت پیش یه بچه ای رو به سرپرستی تو طرح اکرام ایتام گرفتم، روز تولدش پیامک اومد که تولدشه، من مبت ...

بله درسته عزیزم انشاالله خدا ازتون قبول کنه 

ب هرحال هرکس ی نظری داره و محترمه🌹❤️