2733
2734
عنوان

دلم می خواد بزنگم پلیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 73 پست
ولی خرگوش خریدی گذاشتی جایی که اون بچه رفت و امد داره دیگه میدونستی یه بلایی سر خرگوش میاره چون اون ...

نه من گذاشتم شهرستان تو باغ 

اون بچه که شهرستان نمیاد مادرشوهر من برای خودشیرینی با خودش آورده اینجا خونه هم دارن خونه خواه شوهر رفته که مثلاً جانی باهاش بازی کنه با قیچی گوشش و بریده 

بعد من که ناراحت شدم گفت پولشو مبدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مادر شوهرت میگفتی دیگرآزاری عذاب خیلی خیلی سنگینی داره و اگه دلتون برای اون بچه هم میسوزه جلوش رو بگیرید. این حیوونا زبون ندارن ولی موجود زنده ان و آه و غصه شون زندگی این بچه رو تیره و تار میکنه و روی سرنوشتش تاثیر میذاره. 

کسی هم به کاراش راضی باشه و یا هیچی بهش نگه و حتی تشویقش کنه در گناهش شریکه. 

تو برنامه ی زندگی پس از زندگی تجربه گر نزدیک به مرگ حتی یه حق الناسی رو در ۵ سالگی انجام داده بود بابتش عذاب شده بود

اینم مثل همونه. کار خیلی خوبی کردید که ناراحتی و خشمتون رو بروز دادید. یه کم بگذره خودشون می فهمن یه جای کار اشکال داره

این چیزایی که شما تعریف می کنی از علائم اختلال سلوک و شخصیت ضد اجتماعیه. در مورد اختلال سلوک توی نت بخون. این بچه رو همین الان نبرنش پیش روانشناس، بزرگسالیش ممکنه دیگه قابل کنترل و تعامل نباشه

2731
به مادر شوهرت میگفتی دیگرآزاری عذاب خیلی خیلی سنگینی داره و اگه دلتون برای اون بچه هم میسوزه جلوش رو ...

من به خدا هزار بار گفتم هزاااار بار ولی مادرشوهر و می خنده میگه بچه ست ههههه

نه من گذاشتم شهرستان تو باغ  اون بچه که شهرستان نمیاد مادرشوهر من برای خودشیرینی با خودش آورده ...

دیگه هیچی خونه مادرشوهرت نذار اون پسر نوه مادر شوهرت و ازش حمایت هم میکنه خودت حواست جمع کن چیزی دستش ندی حالا مال یا بچت یا هرچیزی

مبادا بچت بذاری خونه مادرشوهرت ها و بری جایی 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
😂 يه جوري با اعتماد بنفس گفتن عموش هم اينجور بوده و درست شده من فكر كردم طرف حداقل ادم درستيه ...

از این کلا ه بردار هاست چند بار زندان رفته پولداره املاک و میزنم به این زنش می‌ره زندان میاد بیرون دوباره ادامه کلاه برداری 

واسه همون میگن زرنگه

دیگه هیچی خونه مادرشوهرت نذار اون پسر نوه مادر شوهرت و ازش حمایت هم میکنه خودت حواست جمع کن چیزی دست ...

نه بابا شده با خودم بردم دکتر یا هر جا اصلا اونجا نمیذارم