2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خیلی خوشبوبودن .باکیلیپس و مانتوهای رنگ روشن آبی آسمونی باکتونی فروششون روی رنگ لباس ترکیب میکرد ...

😂😂😂

من مانتو جذب مشکی میپوشیدم با شلوار مشکی اسکینی جذب جذب آستین مانتومو تا میکردم شال قرمز جیغ کفش قرمز جیغ یه آدامس مینداختم دهنم یه گوشی سامسونگ j5 ام داشتم می گرفتم دستم یه هندزفری سیم دار سفید تو گوشم خودمو غرق اسپری میکردم غرق هاااا شاید یه ربع دستمو میزاشتم رو اسپری بر نمی داشتم هر کی ام میگفت کمتر می د فکر میکردم خیلی بی کلاسه😂😂😂الان خجالت کشیدم یادم افتاد 

چقدر فکر میکردم خفنم چقدرم بقیه دوست داشتن اون تیپمو 😂😂😂🤦🏻‍♀️

2731
😂😂😂 من مانتو جذب مشکی میپوشیدم با شلوار مشکی اسکینی جذب جذب آستین مانتومو تا میکردم شال قرمز جیغ ...

وای دختر دارم ویبره میرم بافک قفل شده اومدم عیادت مریض الآنم تصورات کردم خدایا اشکم داره درمیادبقران صحنه هاازجلوچشمم داره اسکی می‌ره میاد.خدالعنتت نکنه یعنی خودخودسانسوربودی تو😂😂😂چشم تو چشمم بامریض یه لحظه این صحنه روخوندم فقط 😂بزاربه خیربگذره 

وای دختر دارم ویبره میرم بافک قفل شده اومدم عیادت مریض الآنم تصورات کردم خدایا اشکم داره درمیادبقران ...

واااای شرمنده 

اون جور جاها آدم به ترک دیوارم می خنده 😂

منم الان قیافه قرمز شدتو جلو مریض تصور کردم خندم گرفت 😂😂😂