2752
2734
نیکی جان عزیز ارزو‌میکنم عشق الهی در سراسر کارت جاری بشه

دست شما درد نکنه

اذانه مشهده انشاءالله خدای مهربون حاجت دل شما و همه اونایی ک محتاج دعان رو بدع

انشاءالله یسنا کوچولوعم پیدابشع

انشاءالله همه مریضارو خدا شفا بده

انشاءالله خدا گرع از زندگی همه باز کنه

انشاءالله خدا دست جوونارو بگیرع ک حیف نشن بتونن ازدواج درسای داشته باشن ت درسو کارشون موفق باشن

امید وارم دل همه شاد بشع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از دعاهای زیبات    

خواهش میکنم

منو یادت باشع دعام کنی🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
دست شما درد نکنه اذانه مشهده انشاءالله خدای مهربون حاجت دل شما و همه اونایی ک محتاج دعان رو بدع ان ...

وای وای وای 

دلم مشهد خواست

اگه حرم رفتی سلام منو به امام رضا برسون

و اگه واست مقدرو بود یک زیارت عاشورا ساده بدون صد سلام و لعن به نیابت از من تو حرم بخون

من عاشق انرزی فرستادیم

باور دارم که به ازای تمام فکرهای مثبت نیات و کارهای خوبمون انرژی مثبت به جهان هستی می‌فرستیم و جهان هستی معادل همون برامون در این جهان اتفاق مثبت میفرسته

وای وای وای  دلم مشهد خواست اگه حرم رفتی سلام منو به امام رضا برسون و اگه واست مقدرو بود یک ...

حتما 

نماز زیارت مبخونم همیشع ب نیابت همه نی نی سایتیا

حتما عزیزم نیکی جان قطعا مطمن باش امروز و هر روز بهترین معجزات الهی وارد زندگیت میشه... دلم رو شاد ...

انشاءالله خداکنه