2752
2734
عنوان

شما باشین کدوم باور میکنین🌚

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 25 پست
کردم حتی هربارم میاد پیشم گوشیش کلا دست خودمه جز مامانش اینا کسی زنگ نمیزنه 

شده حتی دختری رو بفرستی سمتش ببینی واکنشش چیه؟ شده مدتی تعقیبش کنی ببینی واقعا کج نمیره؟

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ وقت ب کسی اعتماد ۱۰۰ درصد نداشته باش  یه مقداری بزار برا وقتی از طرف ضربه خوردی   شوکه ...

اعتمادم در حدی که شک‌ نکنم بهش هست اما خب درستع حرفتون ولی واقعا من تاحالا از این ادم هیچی ندیدم به چشم

اره میدونم ولی حقیقتا یکم ذهنمو بهم ریختش

واقعیت را دریاب چیزی که میبینی و حس می‌کنی 

نه زر زر یک عده مغز زنگ زده 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2731
شده حتی دختری رو بفرستی سمتش ببینی واکنشش چیه؟ شده مدتی تعقیبش کنی ببینی واقعا کج نمیره؟

اینکارو نمیتونم کنم چون شغلش نظامی حتی اگر بخواد واکنشم نشون بده نمیتونه گزینه دومم هم لایو لوکشین واسم فرستاده و اینکه کلا یا سرکار یا خونس

واقعیت را دریاب چیزی که میبینی و حس می‌کنی  نه زر زر یک عده مغز زنگ زده

حسم میگه که همچین چیزی نیستش اصلا

حتی اومدم سر حرفای همون به قول خودت مغز زنگ زده با طرف دعوا کنم بعد دیدم ارزش نداره الکی همه چیو بخاطر چیزی که معلوم نیست واقعی باشه یا الکی خراب کنم

اینکارو نمیتونم کنم چون شغلش نظامی حتی اگر بخواد واکنشم نشون بده نمیتونه گزینه دومم هم لایو لوکشین و ...

صحیح، خوب پس چیزی که میمونه اخلاقش هست، مثلاً اینکه خونسرده یا تند اخلاق، عصبانی میشه واکنشش چیه؟ داد میزنه، چیزی میشکونه،؟ دست خدایی نکرده بلند می‌کنه؟ چقدر باهات تفاهم داره؟ زن براش چه جایگاهی داره؟ اجازه میده تنهایی بری بازار، بری با دوستات، شکاک نیست، محدود نمی‌کنه؟ مثلاً مثلاً بخوای کلاس ورزشی بری، سرکاری بری مشغول بشی مخالف نیست، جایگاه زن براش چیه کلا، اینا مهمه

حسم میگه که همچین چیزی نیستش اصلا حتی اومدم سر حرفای همون به قول خودت مغز زنگ زده با طرف دعوا کنم ب ...

همین میشه برات درس 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
صحیح، خوب پس چیزی که میمونه اخلاقش هست، مثلاً اینکه خونسرده یا تند اخلاق، عصبانی میشه واکنشش چیه؟ دا ...

ببین اخلاقش ما توی بحث اینا حضوری پیش هم نبودیم اما واقعا زود عصبی میشه حتی ممکنه اون حرکتمو لجبازی کنه کلا خیلی لجباز و زود عصبی میشه تفاهم کمی داریم از هر نظر بهم میخوریم من با دوستام اینا بیرون نمیرم یا مثلا اگرم بیرون برم فقط دانشگاهه یا با مامانم فقط اسکیت میرم که اونم باهاش مشکلی نداره میدونه مامانم باهام میاد یکم‌ روی پوشش حساسه اما نه در حد خیلی زیاد در کل چون جای خاصی نمیرم تاحالا محدود نکرده بگه حق نداری بری اینا

ببین اخلاقش ما توی بحث اینا حضوری پیش هم نبودیم اما واقعا زود عصبی میشه حتی ممکنه اون حرکتمو لجبازی ...

گفتی تفاهم زیادی نداریم ولی به هم میایم؟ فقط بحث ظاهری رو در نظر نگیر، 

می‌دونی گلم چیزایی که الآن میگی مهم نیست بعداً ممکنه مهم بشه، چون شرایط تغییر می‌کنه، شاید مامانت به هر دلیلی نتونست باهات بیاد،، بازم اجازه میده بری بیرون؟ اصلأ با اون اخلاق تندش مشکلی نداری؟ لجبازی چی؟ تو ناراحت میشی اون بجای همدم بودن لجبازی کنه برات سخت نیست،؟ اینا چیزایی هست که جواب واضح برای دوتاتون میخواد، تا بعداً مشکل ساز نشه؟، انتقاد پذیر هست مثلاً بهش بگی ازاین رفتارت خوشم نیومد؟ 

بالاخره فقط نظر شخصی منه اینجا، ممکنه حوصلت سر بره بخوای جایی کار کنی یا کلاسی بری، بازاری بری، باید ببینی مشکلی نداره حتی اگر کسی باهات نباشه، اینکه بهت اعتماد نکنه بنظر من توهینه یعنی تو قابل اعتماد نیستی، این مهمه،

ببین با کارایی که خوشت نمیاد ولی اون داره میتونی کنار بیای؟