2733
2734
عنوان

باید برم حمام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 28 پست
نه ببینید البته مرجع من رهبری هستندزیر ده روز حکم حیض هست و باید صبر کنید تا بگذره بعد ده روز باز غس ...

من همیشه ۵ روزه پاک میشم دیدم تموم شد رفتم حمام نماز خوندم لکه بینی مکرر هم نداشتم تا حالا الان یه لکه دیدم 

مرجعم رهبری هست شما مطمئنی چون دوستان میگن باید برم 

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من همیشه ۵ روزه پاک میشم دیدم تموم شد رفتم حمام نماز خوندم لکه بینی مکرر هم نداشتم تا حالا الان یه ل ...

بله مطمئنم باز میخواهید با 051/32020 تماس بگیر ولی من یقین دارم چون مبتلا به بودم زیااااد.زیر ده حیضه و غسل و نماز و طهارت نداره

من همیشه ۵ روزه پاک میشم دیدم تموم شد رفتم حمام نماز خوندم لکه بینی مکرر هم نداشتم تا حالا الان یه ل ...

دقیقا منم همینم. 

منم 5 روزه ام. سابقه لک بینی نداشتم. و رهبری مرجع تقلیدمه. 

لک دیدم و رفتم غسل حیض کردم. 

تا 10 روز حکمش حیضه. بعد 10 روز میشه استحاضه. 

دقیقا منم همینم.  منم 5 روزه ام. سابقه لک بینی نداشتم. و رهبری مرجع تقلیدمه.  لک دیدم و ...

چه سخته هنوز موهام خشک نشده باید برم غسل کنم دوباره🥲

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(