2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر میخایی درست کن فریز کن خورشت ها جدا. برنج هم یه ۱۵ تا پیمونه ثا ۲۰ پیمونن هربار بندازه بزار کیسه ...

مرسی عزیزم 

برنج رو درست میکنم چون کم میخوریم زود آماده میشه 

خورشتی و آشی فریز میکنم 

فقط نمی‌دونم چیکار کنم زودتر سرد شه برم بخوابم😹

مرسی عزیزم  ولی من از این جهت نظر نخواستم  ان شالله شما وقت و شرایط داشته باشی غذای تازه ...

ظرفش رو عوض کن توی قابلمه داغ نباشه بریز شون توی ظرف پهن تر که بیشتر با هوا در تماس باشه زودتر خنک بشه 

ضمن اینکه من از مشاور تغذیه پرسیدم  اتفاقا هیچ مشکلی نداره غذای فریزری 

پروتیین رو که کامل دریافت می‌کنین مرغ گوشت هر چی هست کامله ، فقط اگر توی غذا لیمو باشه یا هر چیزی که ویتامین سی داره خاصیت ویتامین سی هست که از بین می‌ره چون کلا ویتامین سی حساسه 

که اونو با مصرف پرتقال و یا میوه های دیگه روز تامین می‌کنی حالا یه لیمو خاصیتش بره توفیری نداره سبزی ها هم خاصیت شون کمتر میشه که با مصرف سبزی و سالاد روز کنار غذا اوکی میشه دلت رو چرک نکن اصلا با لذت بخورین 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ظرفش رو عوض کن توی قابلمه داغ نباشه بریز شون توی ظرف پهن تر که بیشتر با هوا در تماس باشه زودتر خنک ب ...

اتفاقا ریختم تو ظرف کوچیک

مرسی از توضیحاتت عزیزم 

کامل و عالی😍❤️

حقیقتا خب غذای تازه خوشمزه تره ولی گاهی شرایط ایجاب می‌کنه 

قبلنا خانوما خانه دار بودن میتونستن 

حتی خود منم خونه باشم غذا درست میکنم 

ولی الان انقد خسته ام از بیرون میام گاهی غذا نمی‌خورم 

اتفاقا ریختم تو ظرف کوچیک مرسی از توضیحاتت عزیزم  کامل و عالی😍❤️ حقیقتا خب غذای تازه خوشمزه ...

مسلما غذای تازه مزه بهتری داره ولی آدم ها ارزش ها و انتخاب های متفاوتی دارن بدیهیه که وقتی شاغل باشی نخوای انرژی و تایم استراحت رو صرف غذا درست کردن کنی

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳