2733
2734
آره 😔 خیلی توی اون شهر غریب تنهایی غصه خوردم و تحمل کردم ... بابت ساده ترین چیزا همیشه حسرت توی دلم ...

ببین من خودم تو عقد جدا شدم از یه ادم معتاد که وضعش انقد خراب بود ک خونه مجردی داشت و صبح تا شب پای بساط حتی کتک هم میخوردم خیلی سخت بود بخام اسم طلاق رو خودم بذارم اما خانوادم پشتم بودن وقتی طلاق گرفتم فکر کردم دنیا ب اخر رسیده اما خدا بهترشو برام کنار گذاشته بود ازدواج کردم با یه ادم خوب الان هم باردارم برای خدا کاری نداره ب بعد فکر نکن اینارو گفتم که امیدوارت کنم منم یه روز مثل تو بودم ولی کسی نبود که امیدوارم کنه همه ناامیدم میکردن اما من جنگیدم و الان ب زندگی اروم رسیدم چرا ماها باید از زندگی اروم محروم باشیم حقمونه واقعا

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤
ببین من خودم تو عقد جدا شدم از یه ادم معتاد که وضعش انقد خراب بود ک خونه مجردی داشت و صبح تا شب پای ...

خوشحالم واست عزیزم از ته دلم 🥺

امیدوارم منم هرچی صلاحه واسم پیش بیاد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوشحالم واست عزیزم از ته دلم 🥺 امیدوارم منم هرچی صلاحه واسم پیش بیاد 

قطعا همین طوره عزیزم فقط از خدا بخواه❤

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤
مامانم داره دودلم می‌کنه هر روز  ولی خب بخوام طلاق بگیرم مشکلی ندارن هیچ کدوم

مامانت نگران نیست با اون روحیه پرخاشگری یه بار دور از جون خفه ت کنه 

قبلا هم این کار رو کرده 

بره تراپی بعد بیاد دنبالت 

2731
مامانت نگران نیست با اون روحیه پرخاشگری یه بار دور از جون خفه ت کنه  قبلا هم این کار رو کرده&n ...

اونقدری قشنگ قسم خورده بود 

من فکر کردم بی دلیل داد زدم 

رفتم صداهایی که ضبط کرده بودم گوش دادم 

دیدم من اصلا داشتم حرف میزدم یهو حمله کرد سمتم 

بعد راه نفسمو گرفته بود که داشتم از حال میرفتم دیگه 

صدام کامل افتاده 

بی شرف