2733
2734
عنوان

اخه این چه کاریه

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 28 پست
از اینکه قره قوروت بود بدت اومد .مثلا شکلات بود اوکی بودی؟ من چندشم نمیشه

اره😂 

چون از چیزای ترش بدم میاد حالم بهم میخوره 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

حالا یکیو میشناسم آب نبات میخوردن بعد پدره ب مادرش آب نبات نبات داد

بعد مادره ب بچه اول بعد بچه دومی

همینطور بین هم همون آب نباته  رو میچرخوندن  

خیلی چندش بود

اصلا وسواسی هم نبودن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا یکیو میشناسم آب نبات میخوردن بعد پدره ب مادرش آب نبات نبات داد  بعد مادره ب بچه اول بعد ب ...

😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731
میزدی تو سرش😂🤌🏽

حالم بد شد رفتم اشپز خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جات باشم تا فردا باهاش قهر میکنم😑

یخمک خرید خر شدم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه دوستای دارم من خوبه قبلا تگم میکردن💔

حالت خوب نبود گفتم شاید ناراحت بشی تگت کنم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالت خوب نبود گفتم شاید ناراحت بشی تگت کنم😔

نخیرم بیشتر ناراحت شدم دوستم تگم نکرده☹️

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
نخیرم بیشتر ناراحت شدم دوستم تگم نکرده☹️

دیگه تگت میکنم ببخشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40