2752
2734
شماه م مثل من فکر میکنید پشت این کاربری کسی که میگه نیست و یکیه که با این ترفند میخواد کاربرها رو وا ...

فک نکنم فقط زیادی حساس شده وگرنه مرد راجب این چیزا اطلاع نداره ک انقد دقیق بگهه مثلا من هزار بار راجب مشکل گوارشی تاپیک زدم نگران بودم ی راهی واس درمان میخواستم ایشونم حساس و وسواس فکری داره نگرانه از آیندش حقم داره 

فک نکنم فقط زیادی حساس شده وگرنه مرد راجب این چیزا اطلاع نداره ک انقد دقیق بگهه مثلا من هزار بار راج ...

گاهی نگرانی و وسواس زیاد کار دست ادم‌میده 

خودم کم بلا سرم نیومده سر این موضوع 

اتفاقا امروز به پسرم‌ میگفتم که هر وقت بیشتر نگران بودیم و مته به خشخاش گذاشتیم بیشتر بلا سرمون اومده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چقدر خوب که انقدر منومیشناسی ممنونم ازت بابت درکت  برام دعاکن عزیزم خدا خیرت بده دعا کن خدا ...

همه چی درست میشه دوست من فکرشم نکن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خدا به همه ی ما کمک کنه همه کم و زیاد مشکلاتی داریم  انقدر این اواخر ادم ناجور ریخته اینجا&nbs ...

والا راست میگی از بس چپ و راست اینجا  سرکارمون گذاشتن حساس شدیم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......