2752
2734
عنوان

رشتم تربیت بدنی ولی استعداد ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 23 پست
خب عزیزم جواب بده بگو ماهاا که تعیین نمی‌کنیم کی تو دانشگاه قبول بشه،اونی که دانشجو گرفته لابد خودش ...

فقط ادعا داره یکسره از خودش تعریف می‌کنه حوصلشو ندارم

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
میشه بگی رتبه ت توی کنکور چند بود؟ دانشگاهت دولتیه؟ برای کسی که پشت کنکوریه و هدفش این رشته س میپر ...

دولتی نیستم گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا 😐💔 چ ربطی داره مگ دانشجو پزشکیا میرن پزشکی از اول پزشکن؟ یا مهندسا از اول مهندسن ک شمام ب صورت ...

اره واقعا اینقدر که از خودش تعریف می‌کنه آدم حالش بد میشه

منم علوم ورزشیم😃 جلسه اول که رفتم کلاس دیدیدم همه با استعداد در حد تیم ملی البته طبق تعاریف خودشون ...

عه خوشبختم آخه خودت که میدونی رشته ما اکثرا والیبال و بسکت و آمادگی جسمانیه که من تو اینا ضعیف بودم ورزشی توپی بخاطر تمرکزم ضعیفم

2731
عه خوشبختم آخه خودت که میدونی رشته ما اکثرا والیبال و بسکت و آمادگی جسمانیه که من تو اینا ضعیف بودم ...

بیسن من خودم اصلا با والیبال خوب نبودم

ولی رفتم پاسو واستادم اونم با اعتماد به نفس بعد یکی دو جلسه دستم اومد 😂و الان یکی از اوناییه ک دوس دارم

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
بیسن من خودم اصلا با والیبال خوب نبودم ولی رفتم پاسو واستادم اونم با اعتماد به نفس بعد یکی دو جلسه ...

😂😂عالیه میگم یه سوال من22سالمه از الان بخام فوتسال یا ورزش رزمی شروع کنم مسابقات میبرم من فوتسال خیلی دوست دارم یبار بازی کردم اعتماد بنفسم بالا بود

😂😂عالیه میگم یه سوال من22سالمه از الان بخام فوتسال یا ورزش رزمی شروع کنم مسابقات میبرم من فوتسال خ ...

فوتسااال واقعا جذابه من رفیقم کار میکنه میخواد مربی گریشو بگیره من فقط می خوام در حد بیس برم یادش بگیرم

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
فوتسااال واقعا جذابه من رفیقم کار میکنه میخواد مربی گریشو بگیره من فقط می خوام در حد بیس برم یادش بگ ...

خوبه اره بعد مسابقات بالای بیست سال نمیبرن؟

خوبه اره بعد مسابقات بالای بیست سال نمیبرن؟

میرن حتما