2733
2734
عنوان

اقا هرکی ریزش داره بیاد بگم چیکار کردم و جواب گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 27 پست
کتوکنازول دو درصد همه داروخانه ها دارن

من شوره چرب دارم قبلاً سفید بود 

الان ناخن میکشم یکم زرد رنگه 

موهام خیلیییی زود چرب میشه 

چند روز پیش یه کوچولو خارشم داشت 

فقط گفتی چهار پنج بار استفاده کنید یعنی تو یه روز ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوره چرب دارم قبلاً سفید بود  الان ناخن میکشم یکم زرد رنگه  موهام خیلیییی زود چرب میش ...

نه چهار پنج بار که حمام میرید

بعد حنا

دوباره استفاده کنید

دو سه تا تیوپ شامپو استفاده کن تا مشکلت کامل حل شه

2731
بزن فقط به ریشه

اول چندین بار شامپو بزنیم بعدش حنا؟درضمن شامپو تنها استفاده کنیم اخه من صابون هم میزنم چون اصلا کف سرم تمیز نمیش وحالت چربی انگار داره

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
نه چهار پنج بار که حمام میرید بعد حنا دوباره استفاده کنید دو سه تا تیوپ شامپو استفاده کن تا مشکلت ...

مرسی خدا خیرت بده ایشالا مشکلم حل شه 

رفتم حمام از همین شامپو استفاده کنم نیاز نیست یکبار دیگه با یه شامپو دیگه هم بشورم؟

اول چندین بار شامپو بزنیم بعدش حنا؟درضمن شامپو تنها استفاده کنیم اخه من صابون هم میزنم چون اصلا کف س ...

چهار پنج روز

اصلا نگران نباش کف سرتون چربی اکسید شده و قارچ داره بخاطر همین تمیز نمیشه عزیزم دو سه تا تیوپ از کتوکنازول دو درصد بزن مشکلت کامل حل میشه منم دعا کن

کتوکونازول ک نوشته هفته ای یک بار نهایتا دو بار  بیشتر از چهار بازم استفاده نشه

کجا نوشته؟!

کسی که چربی اکسید و قارچ سر داره باید حداقل دوتا تیوپ استفاده کنه تا نتیجه بگیره

درضمن عزیزم توی مقاله های جدید به کسانی که ریزش مو هورمونی دارن توصیه میشه حتما دو بار در هفته کتوکنازول بزنن چون دهیدروتیتسترون بلاکره

چهار پنج روز اصلا نگران نباش کف سرتون چربی اکسید شده و قارچ داره بخاطر همین تمیز نمیشه عزیزم دو سه ...

اهلی حاجت قلبیت خدا ب بهترین نحو بده گلی جون❤️

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است