2733
2734
عنوان

رابطه ام با دوست صمیمیم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 23 پست

اوم من چون می‌خوام درس بخونم فعلا خیلی رابطمو با صمیمی‌ترین دوستم هم محدود کردم اما بهش دروغ نگفتم و قشنگ گفتم جریان اینه اونم درک کرد و عید و تبریک تولد و ...ولی میگیم

دلی که رحمه زخمه💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روانشناسم گفت اگر اون آدم آدمِ اوکییه مشکلی نیست که تو پیشقدم بشی برای زنگ‌و پیام دادن اما باید به این دقت کنی که آیا واقعا مشتاق به دیدار تو هست یا از روی اجبار یا مشتاق به صحبت کردن باتو هست؟اما راجب اینکه میگی دروغ میگه قابل درک نیست زیاد مثلا واسه من آدمی بهم دروغ میگه نمیتونه از نزدیک ترینهام باشه.الان چند ساله باهم دوستید؟

2731
من روانشناسم گفت اگر اون آدم آدمِ اوکییه مشکلی نیست که تو پیشقدم بشی برای زنگ‌و پیام دادن اما باید ب ...

به نظرم آدم خوبیه چون خیلی امتحانش کردم اکثر وقت ها موفق بوده اما نمیدونم چرا اینجوریه 

به هرحال زندگیه هر کس بالا پایین داره.ولی بعضیا حساس ترن. روحشون زود زخمی و شکسته میشه. اما با روان ...

خداروشکر گلم.... خودتم به خودت کمک کن... واسه چیزایی که دوست داری وقت بزار و خرج کن بدون عذاب وجدان