2733
2734
عنوان

بانامزدم سر دوست اجتماعی بهم زدم بگید خوب کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 104 پست
حالم بهم خورد از خودم که با همچین کسی آشنا شدم وقت گذاشتم براش. فقط قدرت بلاک کردن  رو نداشتم & ...

عزیز ب چشم یک تجربه بهش نگاه کن. و مطمئن باش وقتی بلاک کنی منطقتم بکار میفته و بعدها که یک یک ایرادات و مشکلاتتون رو بیاد میاری میبینی ای بابا چه نکات مهمی رو از قلم انداختی یا ازشون به سادگی عبور کردی و خدا رو بارها شکر میکنی که با این آدم کات کردی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیز ب چشم یک تجربه بهش نگاه کن. و مطمئن باش وقتی بلاک کنی منطقتم بکار میفته و بعدها که یک یک ایرادا ...

من از اینکه گول خوردم برای سادگیم فقط این حس از زندگی بی انگیزم کرده  یعنی کی خوب میشم نمیدونم 🥲

2731
خوب بگو بد برداشت کردم اوکی چیکار میتونی با اون بکنی که با من نکنی حرف /دردودل..... 

عزیزم من متوجه شدم من اصلا رفیق ومحرمش نبودم  که بخاد درد ودل  کنه فقط تظاهر میکرد هستم چون همون روز دقیقا  برگشت گفت حالم بده رفیقم زنگ زده گریه کرده بخاطر بچش حالم بده . بعد که فهمیدم  زنه  فهمیدم چقد باهاش راحته که زنه  زنگ زده پیشش گریه کرده من  دوماه  میشناختمش هنوز جوری  باهاش راحت نبودم که گریه کنم . در واقع من اینجا بازیچه بودم انگار

عین یه زن ۴۰ ساله رفتار کردی افرین! خیلیا تو نامزدی نشونه های خطرناکو میبینن و چشماشونو میبندن چون ...

همون روز به مادرم  گفتم زنگ بزن بگو تمومه مامانم گفت نمیخای فکر کنی چون پسره  شغلش جایگاه بالایی داره. گفتم نه  فقط بدون از این شوهر  برای من در نمیاد  .بعد  رفتم سر نماز پیش خدا گریه کردم  وبه پسره پیام دادم  گفتم من وتو فرق داریم  هر وقت یاد گرفتی رفیق اجتماعی چطورداشته‌ باشی بعد ازدواج  کن   زندگی کسی رو به گوه نکش گفت  بد برداشت کردی چیزی نیس امروزم گفتم ببین بار آخرت باشه ردی ازت رو گوشیم ببینم تو فکر کردی چون مهندسی کی هستی  که  لاس زدن برات عادیه اینقدر.  بعدم گفتم دیگه چیزی نمیگم  به حرمت خونواده ها برو که برو

فقط هنوز نتونستم به خودم بیام میدونم که درک میکنی . حتی حوصله ندارم صبحا برم سرکار ولی دارم ادامه  میدم

همون روز به مادرم  گفتم زنگ بزن بگو تمومه مامانم گفت نمیخای فکر کنی چون پسره  شغلش جایگاه ...

بخدا میفهممتم

خیلی قشنگ و درست فهمیدی و این حالتاتم طبیعیه چند وقت دیکه اوکی میشی

بببین از خدا الان که دلت شکسته بخواه کسی بیاد تو زندگیت که همه اینا رو بشور و ببره ...کسی که لایقت باشه و انقدر تو رو بخواد که مزه عشق واقعیو بچشی...اخ که چقدر شیرینه مزش

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
بخدا میفهممتم خیلی قشنگ و درست فهمیدی و این حالتاتم طبیعیه چند وقت دیکه اوکی میشی بببین از خدا الا ...

عزیزم خیلی ممنونم ازت آرومتر شدم. دعاکن  منم همین  شیرینی بچشم . بیام همینجا برات بگم ازش❤️‍🩹

اولش  بد نوشتم  فکر کردم مرده گفت رفیقم  بچش مریضه بعد  گوشیش  دیدم گفت خان ...

ببین من هم دوست و رفیق اقا دارم ولی قایمکی نیستن و باهم حرف میزنیم دل و قلوه نمیدیم بهم.

ولی این اقا یکم عجیبه رفتارش

2706