2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هورمون پرولاکتین همون هورمون شیره درواقع کسایی ک تنبلی دارن و این هورمونسون بالاعه علت اینکه باردار نمیشن یا دیرتر میشن بخاطر اینه ک مغز فک میکنه خب این هورمون بالاعه دگ این فرد داره بچه شیر میده و وقت بچه دار شدنش نیس واس همین از باردار شدن جلوگیزی میکنه

هورمون پرولاکتین همون هورمون شیره درواقع کسایی ک تنبلی دارن و این هورمونسون بالاعه علت اینکه باردار ...

اععع چ بدد 🥲🥲🥲دلم گرفت

اقایون تو تاپیکای شرکت نکن به نی نی یار اطلاع میدم
2731
ما همه همین وضعیتیم ولی تا خدا نخواد برگی نمیفته انشالله برای ما فرزند سالم صالح بخواد

انشاالله شمام پرولاکتین تون بالا دکتر بهم گفته باید شنبه سشنبه ها نصف قرص بخورم میتونم از امشب شروع کنم یکشنبه بخورم اون یکیشم

اقایون تو تاپیکای شرکت نکن به نی نی یار اطلاع میدم