2733
2734
عنوان

اسم ایرانی برای پسر💙(هرکدوم فقط یک اسم بگید)

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاملا مشخصه.اسمای اصیل پارسی که به رگو ریشه خودمون ربط داره نه قومیت دیگه ای

پس ایندفعه خواستید حرف بزنید قبلش توقف و تاملی کنید و ببینید صلاحیت و اشراف اظهارنظر دارید یا نه بعد صحبت کنید! 

کلمه‌ای که بیش از هزارسال تو یک زبان به کار گرفته بشه و تو آثار شاخص و معیار زبان به کرات به کار گرفته شده باشه جزئی از اون زبان محسوب می‌شه! 

اینکه عده‌ای فکر می‌کنند با این سبک و سیاق دارند به ملیت و زبانمون خدمت می‌کنند، توهمی بیش نیست!

پس ایندفعه خواستید حرف بزنید قبلش توقف و تاملی کنید و ببینید صلاحیت و اشراف اظهارنظر دارید یا نه بعد ...

شما قبل اینکه به نظر من ریپ بزنی ببین اصلا سواد همکلام شدن رو داری یا نه .حرف شما رو کی تایید میکنه؟چون هزارسال بکار گرفته شده به این معنی نیست ایرانیه. من خودمو ایرانی میدونم ترجیح میدم اسمم هم ایرانی باشه شما برو اسم عربی بزار 

شما قبل اینکه به نظر من ریپ بزنی ببین اصلا سواد همکلام شدن رو داری یا نه .حرف شما رو کی تایید میکنه؟ ...

حرف من رو  قواعد زبانی تایید می‌کنه و البته فرهنگستان زبان و ادب فارسی هم بر همین قاعده عمل می‌کنه.

نکنه نظر و گفتار  شما از گفتار امثال سعدی و حافظ و مولوی ثاقب‌تره؟