2733
2734

خوراک کوفته قلقلی 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2731

کو کو سبزی رو به این روش درست کن 

سبزی خرد شده رو بزار تو قابلمه بزار رو شعله تا آبش که کشیده شد شعله رو خاموش کن 

سیب زمینی نگینی سرخ کن و حتما تو روغن نمک و فلفل و زردچوبه بریز که طعم بگیره و بعد سرخ شدن بریز قاطی سبزی ها 

پیاز رو ریز کن بریز تو روغن تا طلایی شه ادویه گوشت و زردچوبه و نمک و فلفل بزن و بعد ی چرخ کرده بریز بزار حسابی سرخ شه و در حد ۳ یا چهار قاشق گردو خرد شده بریز و تفت بده و بریز قاطی سبزی ها و بزار خنک شه 

پس از خنک شدن تخم مرغ رو حسابی بزن و با سبزی قاطی کن حسابی هم بزن و کف تابه نچسب رو چرب کن همه مواد رو بریز تو تابه و یکدست پهن کن ،درش رو ببند تا سرخ شه بعد برش بزن و ی تکه اش رو بکش بیرون تا جا برا جابجایی بقیه تکه ها باشه و بقیه تکه ها رو بر گردون و ی کوچولو روغن بریز تا حسابی سرخ شه و در آخر اون تکه آخری رو سرخ کن 

کو کو سبزی رو به این روش درست کن  سبزی خرد شده رو بزار تو قابلمه بزار رو شعله تا آبش که کشیده ...

فقط گوشت رو خیلی کم بزن که طعم سبزی رو از بین نبره 

خدایی کسی نبوده که خورده باشه و خوشش نیاد