2733
2734
عنوان

دوستانی که بچه های پیش دبستانی دارید لطفاً میایید

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 29 پست
حتما با مشاوره کودک مشورت کن خیلی کمک میکنن .چون میگی احترامم نمیزارن یا خیلی خسیس هستن  خساست ...

میدونی جریان از چی نشأت می گیره از شوهرم چون خیلی بی محبته همیشه یه بغضی ته گلوم هست اونجور که باید محبت نمیکنم به بچه‌هام مثلا میبینی یه ماه باهام حرف نمیزنه دیوونم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا موضوع همینه پدرشون باید خیلی محبت کنه بهشون

به اونا محبت می‌کنه خیلی خیلی ولی به من نه .چون از رفتارش اذیتم نمیتونم باهاشون خوب رفتار کنم و چون دست تنهام کم میارم واقعا 

2731
میدونی جریان از چی نشأت می گیره از شوهرم چون خیلی بی محبته همیشه یه بغضی ته گلوم هست اونجور که باید ...

یه ماه خیلی زیاده باهاشون صحبت کردی علت این بی مهریش چیه 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

حالا اون بچه هایی ک دایم بقیه رو میزنن. دوس داشتم تاپیک بزنم حرف بزنن راجع بهش. یکی هس بااینکه مامانش دایم حواسش هست اما تا چیزی بشه میزنه. خب یبار یکی از خودش قلدرتر بیاد بزنه زخمی بشه چی میشه خانواده ها داستان درست نکنن بعدش

parasoo1989@
یه ماه خیلی زیاده باهاشون صحبت کردی علت این بی مهریش چیه 

هیچی تو مجردی احتمالا با خیلیا بوده من به دلش نمیشینم مخصوصا از لحاظ جنسی .حدس خودم اینه .در کل زجرم میده اگه بگم میرم خونه پدرم راحت میگه برو دیگه نیا و روی حرفشم هست کلا کینه ای هست سر یه موضوع مسخره باخواهر جون جونیش کات کرد 

تصمیم گرفتم یک هفته از خونه نبرمشون بیرون

بچه دوسته منم هینجوری بود میگفت الکی جلوش گریه میکردم بچه میگفته چرا گریه میکنی مامانه هم میگه چون تو فلان کارو کردی ناراحتم یا میگفت میرفتم توی گوگل از عمد عکس بچه همسن بچمو میزدم نگاه میکردم جلوش میگفتم میخوام برم یکیشو که اخلاقش خوبه فلانه و..  بیارم برای خودم من اینطور بچه دوست دارم تنبهش میکرده که تو چون فلان کارو کردی اسباب بازیاتو جمع میکنم یا تلوزیون خاموش میکردم میگفتم چون تو فلان کارو کردی روشن نمیشه میگفت تا یه هفته ادمش کردم حالا بچشو میبینم ساکت مهربون شده و... 

هیچی تو مجردی احتمالا با خیلیا بوده من به دلش نمیشینم مخصوصا از لحاظ جنسی .حدس خودم اینه .در کل زجرم ...

با فکر خیال الکی برای خودت احتمال نساز مخصوصا اینجوری 

ازش بپرس اگه قانعت نکرد یه فکر کن بازم میگم ما سواد این چیزا رو نداریم‌مشاوره خوب بهتر کمکت میکنه

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
با فکر خیال الکی برای خودت احتمال نساز مخصوصا اینجوری  ازش بپرس اگه قانعت نکرد یه فکر کن بازم ...

ما زبانمون فارسی نیست اونروز تو خواب منو بغل کرد گفت آروم باش آروم باش جون دلم بیا بغلم منم جا زدم بعدا گفت یه فیلم دیده بودم مرده به زنه می‌گفت آنقدر پر رو هست که نگو یواشکی سیگار میکشه میگه نمی‌کشم از کجا معلوم بیرون چکار می‌کنه شغل آزاد هر وقت خواست میاد خونه