2752
2734
عنوان

خجالت بکش!

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 84 پست

مادره دوروز پیش بچه اوتیسمی رو چاقو زده بعد اتشش زده خوب اخه خواهر من اینو چطور میشه قصاوت نکرد خواهی نخواهی ادم دلش خیلی میسوزه 

یا اون یکی میگه چشم ندارم بچه شوهرم رو ببینم چون ادم صادقیم اینو میگم !!!!!!

سومی میگه چون بچه هام دختر بودن دوبار سقط کردم بعدم نفرینمون میکنه که الهی سرتون بیاد !!!!!!

اگه همچین ادمایی رو تایید کنیم طرفدار جامعه ستیزها هستیم!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از وقتی زندگی پس از زندگی دیدم دیگه اینجا با این نوع تاپیک ها کاری ندارم سعی میکنم کاری نداشته باشم& ...

والا چی بگم ولی به عنوان یه عضو از اجتماع اگر کسیو تو سایت ببینم که بچه ساله و داره سمت تباهی میره بهش به عنوان یه خواهر بزرگتر تذکر میدم ، اصلا میخوام ناراحت بشه بهتر از اینه که بدبخت بشه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

نی نی یار رو لطفاً تگ کنید برای این طرز ادبیات..من نمی دونم کدوم نی نی یار رو باید تگ کنم..هرکس به اندازه کافی تو زندگی مشکل داره اینجا که میاد دوباره باید انرژی منفی و بی ادبی های یه عده هم تحمل کنه..

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2731
من نمیدونم چرا هروقت چیزی میخوام بگم نظرمو میخوام  بگم این خانم به ظاهر محترم میاد به من تیکه ...

من اصلا تو رو نمیشناسم ولی اگه همیشه همینجوری به همه توهین کردی و بی ادب بودی بنطرم لازم بوده باهات برخورد شه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

هرآدمی اندازه فهم و درکش از موضوع و موقعیتی که داره حرف میزنه شما موضوعی را در اختیار بقیه گذاشتی بقیه هم اندازه فهمشون نظر دادن

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم