2733
2734
عنوان

مادرم با همه اخلاقای بدش فرشتس😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 21 پست

همه مادرا همینن 

منم مادرم اخلاقای بدی داره ولی بهترینه بخدا .

الان باردارم هفته های اولم همون اول گفت جمع کنین بیایین اینجا ماهم باشوهرم اینجا زندگی میکنیم فعلا رفته برام یه عالمههههه مغزو خرما خریده نمیزاره دست ب هیچی بزنم دیروز داشتم جارو میزدم خونرو بدو اومده از دستم گرفته خیلیییی خوبه خدا هیچ بنی ادمی رو بی مادر نکنه خواهرمم نه ماه تا زایمانش خونه مادرم بودن با صفر تا صد هزینه ها و کارا گردن مامان و بابام بود بابام عالیه ماشین خودشو میزنه بیرون واسه مارو میزاره پارکنین زیر افتاب خراب نشه 

خداسایشونو از  سرما کم نکنه 

بخوام بگممم اوووو اینقد میشه رفتن ی عالمه تن و کنسرو خریدن واسه روزایی خونه نیستن من اشپزی نکنم همونارو بخوریم خدا خیرشون بده توعیدی ماشینمون خراب شد ۰تا۱۰۰ هزینه هارو بابام داد گفت هروقت داشتین بدین 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی مادر من اگه دلسوز بود منو نمی‌فرستاد راه دور. خودش کنار پسرش زندگی میکنه.  مادرای شماهم پسراشونو زیادی دوست دارن؟ من سقط شدم مادرم کنارم نبود تو بیمارستان همه با مادراشون بودن و به من میگفتن  چرا مادرت نیومد یکیش میگفت من از راه دور اومدم پیش دخترم . من هر مادری دیدم جلوی من چنان هوای دخترش رو داره که من دق میکنم چون من این حمایت رو از طرف مادرم ندیدم زمانی هم که بچه بودم چون شاغل بود خونه نبود من تنها بودم.  هیچوقت اونایی که از مادرشون تعریف میکنن درک نمیکنم چون تو بدترین شرایط کنارم نبود الان انتظار داره من شاد باشم.  اونقدر تنها بودم که دیگه دوست ندارم کنارم باشه اصلا دوستش ندارم روزی هم فوت کنه نمیرم سر قبرش . بنظرم مادر من ادم خودخواهیه اونقدر هم به خودش اهمیت میده که یه موقع چیزیش نشه دایم میره دکتر چکاپ. دایم ارایشگاه و اینور و اونوره با خالم. خالم و مادرم خودخواه ترین ادمهای دوروبرم هستن که فقط خودشونو دوست دارن . 

خداحفظشون کنه

ممنون گلم همچنین برای شمارو🙏♥️♥️♥️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
همه مادرا همینن  منم مادرم اخلاقای بدی داره ولی بهترینه بخدا . الان باردارم هفته های اولم همو ...

خوشبحالت . خونواده من چون پسر و عروس دوستن به پسرو عروسشون بیشتر بها میدن با اینکه شوهرم رو خودشون انتخاب کردن ولی همیشه از شوهرم و خونوادش بدگویی میکنن . دایم از خونواده عروسشون و خود عروس و پسرشونو جلوی ما تعریف میکنن و مقایسه میکنن خیلی وقتها فکر میکنم من عروسم و اون دخترشونه. اصلا خونه مادرم راحت نیستم چند ساله خونه شون نمیرم چون رفتارشون جوریه که فرق میزارن و با اونا راحترن . صبح تا شب پسرو عروسش کنارشن ماها اینجا شهر غریبم . بااونا خوشن منم رابطم فقط در حد تلفنه بارداریم رو اصلا خبر نداشتن چطوری گذشت.  اصلا مثل پدرو مادر شما فداکار نیستن . شوهرمو همیشه مسخره میکنن جالبه خیلی خودشونو بالا میگیرن ولی هیچوقت ضربه نمیخورن اخه میگن ادمهایی که پز میدن و دیگران رو مسخره میکنن یه روزی با کله میخورن به زمین ولی اینا هیچیشون نمیشه چون خودخواهن و خیلی به سلامتیشون اهمیت میدن من هیچوقت معنی پدرو مادر رو نفهمیدم اینا عین صد پشت غریبن

خوشبحالت . خونواده من چون پسر و عروس دوستن به پسرو عروسشون بیشتر بها میدن با اینکه شوهرم رو خودشون ا ...

الهی بمیرم واست عزیز دلم 

غصه نخور خدا از جای دیگه حتما برات جبران میکنه و ازین بیشتررررر مطمئن باش ک چوب خدا صدا نداره حتما توام اگ روزی ببخشی خدا نمیبخشه بخاطر ظلمی ک بهت شده 

منم خیلی جاها ازشون بدی دیدم ولی خب ادم بی عیب نیست منم تا چندوقت پیش درماه شاید دوبار میومدم چون راحت نبودم اصن 

فقط همونقد ک پدرو مادرت حس میکنی بدی دیدی تو به بچت خوبی کن همونارو توذهنت حک کن ک بابچت برعکس این باشی تو خداروشکر تو خانواده ای داری و کنارشون خوشبختی بچت سالمه شوهرت سالمه خودتو با فکرو خیال بیخود داغون نکن عزیز دلم♥️🌹🌹♥️♥️♥️♥️