2733
2734

نه اگه چیزی رو خیلی دوست داشته باشه مثلا ماشین بعنوان جایزه یه کار بزرگ براش مد نظر میگیرم

یا میگم پولهاتو جمع کن خودت بگیر

و لذتی که توی خریدن با پول خودش هست رو کاملا احساس کردم حس بزرگ بودن و یه حس عجیبی بهش دست داد

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگرخوارکی باشه اره ولی بقیه وسیله هااگرپولش داشته باشم میخذم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731

بله چون نظرم این اون بچه با خواست من به دنیا اومده پس وظیفه ام براش بهترین ها رو فراهم کنه و فکر آینده اش هم باشم 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

نه از خونه باهم صحبت میکنیم که قراره واسه چه کاری بریم و خریدمون چیه و اجازه نداره لج کنه

روزایی هم که قراره خودش خرید کنه میگم مثلا دوتا خوراکی اجازه داره بخره

یا لباساشو باید باهم انتخاب کنیم چون جنس لباس مهمه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

قطعا هر چیزی ک احتیاجشه باید خریداری بشه چیزای دیگه هم باید در فواصل زمانی درست یا اگر کار مثبتی انجام داد به عنوان پاداش براش بخرید اینجوری فکر نمیکنه همیشه همه چیز راحت و مفت به دست میاد و هم اینکه تو خونه پدر و مادرش غنی و چشم و دل سیر بزرگ میشه 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

من ک بچه ندارم ولی بنظرم برای بچه هر چیزی ک دلش میخواد نباید فراهم باشه ، هر جقدم پولدار و ثروتمند اما یه سری چیزارو بچه باید در انتظارش بمونه ، اینجوری راحت طلب بار نمیاد و بعد ها تو زندگیش میتونه از پس خودش بربیاد

دختری از آهار🦚

بعضی وقتها در نبود اسباب بازی بچه خلاقیت خودشو نشون میده و این خیلی خوبه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم