2733
2734

ببیین این خوب قشنگه اما فکر میکنم براقه که خوب من دوست ندارم ... از طرفی ترجیح میدم وسایلم رنگ نود باشه .. اما پرده و فرش واقعا مثل ابرو باید اب و حاال بدن به خونه... پس ازرنگهای گرم استفاده میکنم.. از اجری بگیر تا مثلا ترکیب زیتونی و سورمه ای... ولی خیلیها هم معتقدن که فرش باید فید باشه.. یعنی میندازی رو ی سنگ و سرامیک محو باشه.. ا.نم یه سبک دیگه هست که می طلبه دکوراسیون جبران کنه این سردی رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببیین این خوب قشنگه اما فکر میکنم براقه که خوب من دوست ندارم ... از طرفی ترجیح میدم وسایلم رنگ نود ب ...

خوب بود .اما من طرفدار هیچ سبکی نیستم .دستم برا وسایل خونه هم بازه چون فعلا فقط پرده و مبل گرفتم .با این حال نمی‌دونم فرش رنگدار بهتر میشه یا ساده 

خوب بود .اما من طرفدار هیچ سبکی نیستم .دستم برا وسایل خونه هم بازه چون فعلا فقط پرده و مبل گرفتم .با ...

خوب پرده چی اون چخ رنگیه..؟ در هر صورت باید یه ایده داشته باشی کهه مثلا میخوای مبلمانت طرح و رنگش ساده و گرم باشه ؟ یا شلوغ ؟ یا نود؟ هر چی... تو ذهنت تصور کن فضا رو ... مثلا من اتفاقا از لحاظ بصری با تعدد رنگ و طرحههای شلوغ اذیت میشم .. برای همین نتونستم خودمو راضی کنم که مثلا فرشهای نفیس تبریز رو بخرم .. چون پرن از رنگهای زنده و طرحههای شلوغ.. فوقش تو ابعاد کوچیک مثل تابلو فرش استفاده می کنم... برای همین میگم کاری به سبک نداشته باش ببین خودت چی می پسندی.. من همچنان نظرم روی فرشهای گرم و خلوت هستش.. و البته بدون برق

2731
خوب پرده چی اون چخ رنگیه..؟ در هر صورت باید یه ایده داشته باشی کهه مثلا میخوای مبلمانت طرح و رنگش سا ...

رفتم و یه فرش ۱۵۰۰ شانه انتخاب کردم قراره هفته بعد برسه دستم .رنگش کرم گرم هست ( کرم بی روح نیست ) با نقشای برجسته نه خیلی شلوغه نه خلوت