2752
2734
چرااااا،من که از ۳۰ سالگی موهام سفید شد ولی خوب چروک زیاد نداشتم الان که لاغر شدم پوستم به شدت شل شد ...

وای سفیدی مو خیلی قشنگه😍❤️ خیلی باشگاه برو و ورزش زیاد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کن همیشه تنت سالم باشه،سفیدی مو و چروک پوست که یه پروسه طبیعیه و اتفاق میفته

نه دوست ندارم😂 با اینکه هنوز ۲۸ سالمه ولی خیلی دنبال کارای زیباییمم و خرداد ۲۹ سالم میشخ

2731
نه دوست ندارم😂 با اینکه هنوز ۲۸ سالمه ولی خیلی دنبال کارای زیباییمم و خرداد ۲۹ سالم میشخ

این کارها رو بگذار وقتی پا به سن گذاشتی الان که جووونی و زیبایی‌های خودت رو داری،دختر من ۱۵ سالشه میگه دوست ندارم قیافه ام از حالت طبیعی دربیاد 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
این کارها رو بگذار وقتی پا به سن گذاشتی الان که جووونی و زیبایی‌های خودت رو داری،دختر من ۱۵ سالشه می ...

اره ولی خب خیلی دکار پوست میرم برای اینکه پوستم ی موقع چروک نیفته🥲❤️

ای جان متولد خردادی

پسر منم خرداد ماهیه

آفرین.سعی کن اول درس یا هرهدفی که داری تا حدی بهش برسی فرصت برای تاهل زیاد پیش میاد.من خودم ۲۹سالگی ...

بهتررررین کار 😍 مطمعنم حسرتی برا اینک نسد و نرسیدین و جوونی نکردین ندارین ب اون صورت

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
عهه😂 بله خردادی هستم❤️ به نظر شما توان و انرژی تون عسن چن سال قبله؟

اگه مریض نشده بودم بله،ولی با وجود مشکلات ستون فقرات و بیماری‌های دیگه نه