2733
2734
اخه سل فری خیلی آزمایش مهمیه  شاید از این نظر گفتن که هم چی اوکی بود شکر کردی؟

خوب چه ربطی به ایشون داره واقعا که استاتر شکر کرده یا نه قبلا نظرات تندش رو دیدم تو تاپیکهای خاص و البته به حاشیه بردن تاپیک ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
سلفری مگه اونی نیست که از ناف نمونه میگیرن؟؟؟ اونکه میگن خطرناکه ،بعضبا بعدش سقط میکنن!

از ناف نمیگیرن از کنار ناف باسرنگهایی که سوزناشون تقریبا ۲۰سانت بود ازم گرفتن و اون سلفری نیست از مایش آمنیوسنتز بود من سال۹۶انجام دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب چه ربطی به ایشون داره واقعا که استاتر شکر کرده یا نه قبلا نظرات تندش رو دیدم تو تاپیکهای خاص و ا ...

اگر بمن ربط نداره به شما هم ربط نداره عزیزم! 

چطور وقتی شما نظرت رو‌میگی اینجا تبادل نظره و حق داری بگی ولی وقتی دیگران نظرشون رو‌میگن حق ندارن!! 

خدایا!! شما باخودت مشکل داری لازم نیست سر دیگران خالی کنی عزیزززم

2731
اگر بمن ربط نداره به شما هم ربط نداره عزیزم!  چطور وقتی شما نظرت رو‌میگی اینجا تبادل نظره و حق ...

چون همیشه نظرات رو دیدم دیگه هم ریپلای نمیکنم چه اینجا چه هرجایی که نظراتتون رو ببینم فقط برای یادآوری بود  

هرچی آرزوی خوب مال تو 
چون همیشه نظرات رو دیدم دیگه هم ریپلای نمیکنم چه اینجا چه هرجایی که نظراتتون رو ببینم فقط برای یادآو ...

کار خوبی میکنی 

چون واقعاً الان شمایی که تاپیک رو به حاشیه کشوندی،

یکم پیامهاتو مرور کن دوباره 

امیدوارم به آرامش برسی که الکی به دیگران گیر ندی❤️

کار خوبی میکنی  چون واقعاً الان شمایی که تاپیک رو به حاشیه کشوندی، یکم پیامهاتو مرور کن دوبار ...

خودتون میدونید من چی میگم شاید خیلی ها اینجا نشناسن شما رو برای خودتون همین آرزوها رو کنید خوشبختانه حافظه خوبی دارم در به یاد موندن آدمها و سعی نکنید ادای آدمهای مثبت دربیارید و به دیگران برچسب بزنید 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
خوب چه ربطی به ایشون داره واقعا که استاتر شکر کرده یا نه قبلا نظرات تندش رو دیدم تو تاپیکهای خاص و ا ...

من اونطور بلد نیستم همه رو ریپلای کنم عزیزم 

فقط خدا رو شاکرم که مثل بنده هاش بخیل نیست و بی منت میبخشه.وقنی میبخشه اما و اگر توش نمیاره و پس نمیگیره. بقیه با توجه به پس زمینه فکری خودشون نظر میدن از اونام ناراحت نمیشم