2752
2734
عنوان

شوهرم ازخواب بیدارشد دیدمن بیدارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 69 پست
چرا تعجب می‌کنی منو باش ک متولد ۸۵ ام باردارم شوهرم پارانوئید داره چون هی فک می‌کنه ک بهش خیانت میشه ...

یا خدااا😐😐😐چرا طلاق نگرفتی همون اول تازه واس چی باردار شدی میخای زندگی اون بچه رو هم نابود کنی؟؟ من متولد ۸۰ ام مجردم و راحت بخدا از ازدواج میترسم این چیزا رو میبنم چون فکر میکنه تو خیانت میکنی بهت خیانت میکنه چقد بی شرف چقد اشغال واس همیته ازدواج سنتی رو دوس ندارم

توروخدا اینجوری نگو دق میکنم الان

دور از جونت 

کلی گفتم 

خودم هروقت با شوهرم قهر میکنم این جمله هارو‌تو ذهنم میگم آشتی میکنم باهاش😅

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور از جونت  کلی گفتم  خودم هروقت با شوهرم قهر میکنم این جمله هارو‌تو ذهنم میگم آشتی میک ...

الان میرم کنارش

ممنونم ازت عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزم جداکردنه جای خواب و دوری کردن سردی میاره حتی بدتربن دعوام کرده باشن زنوشوهر اخر شب حداقل فاصلش ...

نه من با جدا کردن جا خواب مشکل دارم

منظورم چسبیدن یا فاصله دادن از نوع رفتاری

2731
دور از جونت  کلی گفتم  خودم هروقت با شوهرم قهر میکنم این جمله هارو‌تو ذهنم میگم آشتی میک ...

چه خانوم سازنده ای هستی، هرچی خانوم متاهل تو این سایت میبینم دنبال دعوا و قهر و آشوبن

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
چه خانوم سازنده ای هستی، هرچی خانوم متاهل تو این سایت میبینم دنبال دعوا و قهر و آشوبن

خدایی اوجه سازشم من😅🤦🏼‍♀️

منم خام بازی دارم هنوز خیلی مونده پخته شم هنوز ۱۹ سالمه ، ولی شرایط یجوریه باید بسازم و عاقلانه رفتار کنم

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
یا خدااا😐😐😐چرا طلاق نگرفتی همون اول تازه واس چی باردار شدی میخای زندگی اون بچه رو هم نابود کنی؟؟ ...

طلاق میخواستم بگیرم آستانه جداشدن بودم ک دوباره برگشتم با تعهد و فلان بهمان ولی درست نشد ک هیچ بذارم شد 

بارداریم ناخواسته بوده قصد داشتم سقط کنم ک دلم نیومد 🙃

ازدواجم سنتی نبوده مثل چی عاشق هم بودیم حتی بخاطر اینکه خانواده ها راضی نبودن فرار کردیم خودمون دوتایی همه چیمونو ساختیم عروسی نگرفتن برام حتی ی حلقه ساده هم نداشتم خودمون دوتایی خریدیم خودمون دوتایی جهاز خریدیم بابام اینا ندادن و.‌.... کلی سختی کشیدیم تا رندگیمونو ساختیم حالا هم هیچی ب هیچی:))))

متأهل💍