2752
2734
عنوان

دوست دارم عریان باشم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 5447 بازدید | 143 پست
!!!    

واقعا ذکر بسم الله اینقدر دشواره

چرا همه تعجب کردند

بابا یه بار بگین بسم الله تمام

این جوری ماوراء نگاه تون نمیکنه 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
خب شماکه میدونی دقیق بگو کجاهمچین چیزی گفته شده

منتظری منبع بگم قبول کنی؟

. امام علی (ع) می فرماید: "إِذَا تَعَرَّى أَحَدُکُمْ نَظَرَ إِلَیْهِ الشَّیْطَانُ فَطَمِعَ فِیهِ فَاسْتَتِرُوا"؛ اگر کسی از شما لخت شود شیطان به او نگاه می کند و در او طمع می کند، پس خود را بپوشانید.

2. قال النبی (ص): "عشرون خصلة تورث الفقر أوله القیام من الفراش للبول عریانا و الأکل جنبا و ..."پیامبر اکرم (ص) می فرماید: چند چیز است که باعث فقر در زندگی می شود. اول بیدار شدن و بیرون آمدن از رخت خواب برای بول در حالت عریان است، خوردن غذا در حال جنابت و ... .

3. مُحَمَّدُ بْنُ عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ قَالَ: نَهَى (ص) عَنِ الْغُسْلِ تَحْتَ السَّمَاءِ إِلَّا بِمِئْزَرٍ وَ نَهَى عَنْ دُخُولِ الْأَنْهَارِ إِلَّا بِمِئْزَرٍ وَ قَالَ إِنَّ لِلْمَاءِ أَهْلًا وَ سُکَّانا

امام سجاد فرمود: پیامبر از غسل کردن زیر آسمان (فضای باز) و داخل شدن در آب نهر و رودخانه بدون پوشش نهی فرمود.

بنابراین همان گونه که بیان شد، این کار حرام نیست، اما کراهت دارد.

همه از وسایل الشیعه هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا کامل عربان نباش  موجودات دیگه ای هم هستن تو منزل همه

چی؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
2731
امتحان کردم خیلی مسخره است  اینو بهم بگو  چندشت نمیشه ترشحات زنونه بچسبه به فرشو مبل؟

یا حسن یعنی مال تو در اوووووون حده؟مشکل داری 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
کسی ‌که سالمه ، ترشح داره.

نمیدونم چرا بعضیا انقد نااگاه کامنت میزارن 

دو دیقه نمیرن یه سرچ تو گوگل بزننن از بس سرشون تو اینستاست .

بهم میگه زن ترشح داشته باشه یعنی باید بره دکتر 

اتفاقا هر زن سالمی ترشحات داره دیگه 

ولی باور نمیکنه

در اسلام حکم شده در حین رابطه حتما روی زوجین پتو باشه و عریان نباشن

یعنی واجبه؟

دارم چیزهای عجیبی میشنوم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش