2733
2734
اولش زده جنسیت اگه زنونه بود میزد زنونه در ضمن مزاحمتی هم ایجاد نکردم

من دارم میگم مخاطب حرف من شما نیستین به عنوان یه اقا که هم نوع خودتونو میشناسید سوال کردم

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس شستم 🫠

بعدشم درس خوندم تا الان 😬

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
تبادل نظر خوندن مشکلات کاربرا تا درس عبرت بشه برام شناخت چیزایی که بعدا به دردم میخوره  اینج ...

چه خوب شما گارد نگرفتین از سوالم

و اینکه اقایون اومدن اینجا که درس عبرتشه واسشون دلیل مزاحمتشون اونم برای حتی خانمای متاهل چیه؟؟

2731
من دارم میگم مخاطب حرف من شما نیستین به عنوان یه اقا که هم نوع خودتونو میشناسید سوال کردم

من هم مثل شما گاهی راهنمایی چیزی میخام یا توش میگردم اینو برو از اونایی بپرس که مزاحمت ایجاد میکنن

اینجا یه سایت خانمانست

پس چرا ورود برای آقایون تو سایت آزاده؟؟؟

حالا چه آقا چه خانوم چه فرقی می‌کنه 

همه میتونن از سایت استفاده کنن 

سوالی بپرسن و استفاده کنن 

این واقعا شماره آزار میده؟

تبعیض جنسیتی؟؟

من هم مثل شما گاهی راهنمایی چیزی میخام یا توش میگردم اینو برو از اونایی بپرس که مزاحمت ایجاد میکنن

واقعا متاسفم برای اینکه من ده بار گفتم مخاطب حرف من شما نیستین این فقط یسوال بود که میتونستید بگید نمیدونم 

به هرحال ایشاالله شفا بگیرید 

شب خوش