2733
2734
عنوان

میخوام تو یه موقعیت تمام ایرادات ظاهریشو به روش بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 22 پست
ببین بستگی داره قضبه چیه ، جوریه که خودت روش حساس بودی؟ ظاهریه مثلا تو صورتت یا توحه بهش کردی؟ 

نه اصلا تو ظاهرم نیست و منم هیچی نگفتم در موردش تاحالا ولی اون تا دلت بخواد گفته

نه اصلا تو ظاهرم نیست و منم هیچی نگفتم در موردش تاحالا ولی اون تا دلت بخواد گفته

بی محل کن ، چ یه بار که اشتی بودن بهش با مهربونی بگو من حس خوبی نمیگیرم ، ما زن و شوهریم قرار نیست  نقاط ضعف  همو به هم بگیم و سرکوفت بزنیم 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون همیشه خدا تعطیله فقط یه تلنگر میخاد تو دعوا ها هر طور دلش میخاد رفتار میکنه بعدشم عقب میگیره تا ...

نگا مردا لجبازیشون بیشتر از منطقی بودنشونه و نمیفهمن حرفشون چ اثر بدی رو ادما داره

باید در موقع مناسب که حالش خوبه بگی من از یه مسئله ناراحتم و براش با ارامش بدون بی احترامی توضیح بدی و ازش بخوای بخاطر تو دیگه ب زبون نیاره ش چون ارامش اون از ارامش تو بدست میاد و اینجوری اصلا نمتونی بهش تکیه کنی و محبت کنی چون حس میکنی رو به چیزی فوکوس کرده و خوبیهات نمیبینه

نگا مردا لجبازیشون بیشتر از منطقی بودنشونه و نمیفهمن حرفشون چ اثر بدی رو ادما داره باید در موقع منا ...

در مورد این مساله اینطوری باهاش حرف نزدم ولی مشکلات دیگه ای باهاش دارم که بارها و بارها تو آرامش حرف زدم باهاش نهایت مراعاتش یک هفتس بیشتر ازون نمیشه باز میره رو حالت مزخرف خودش

2731
در مورد این مساله اینطوری باهاش حرف نزدم ولی مشکلات دیگه ای باهاش دارم که بارها و بارها تو آرامش حرف ...

کم کم عمل میکنه با صبر و محبت اوکیش کن 

حدا به حرفات گیرایی میده و مرد هم بعد ی مدت حسش ب عشق قلبی و عمیق تبدیل میشه و لجبازی هاش کم میشه ولی بازم وظیفه توعه هرچی اذیتت میکنه بگی نباید خسته بشی و حقتو ب زبون نیاری

کم کم عمل میکنه با صبر و محبت اوکیش کن  حدا به حرفات گیرایی میده و مرد هم بعد ی مدت حسش ب عشق ...

خسته شدم حس میکنم هیچ جوره درست نمیشه یه چیز بدیهی رو هزار بار باید براش بگم. حس میکنم دوسم نداره. فک کن سر هر مساله ای خیلی راحت جای خوابشو جدا میکنه . الان بیشتر از یه هفتس میگه سرما خوردم هنوز علائم ندیدم ازش نه دکتر رفته نه دارو میخوره نه علائم داره فقط باید جدا بخوابه، قبلش دو هفته سر این که میگفت بچه میترسه و... باز جاشو جدا کرد که پیش بچه باشه دور باشه ازم راحت تره انگار

خسته شدم حس میکنم هیچ جوره درست نمیشه یه چیز بدیهی رو هزار بار باید براش بگم. حس میکنم دوسم نداره. ف ...

نباید بزاری جدا بخوابه ییار باهاش هیلی جدی حرف بزن ک اینکارو نکنه

حالا اخلاقیات دیگه ش باشه مراحل بعدتر، یکی از بدترین کارا جدا خوابیدنه

دلیلشو ازش بپرس و بگو من حس خوبی پیدا نمکنم از اینکه جای خوابت جدا کنی بعدم همسر ینی کسی که سر رو بالشت تو میزاره کمار تو میخوابه و این بدیهیه

و این کار جداکردن جای خواب اشتباهه اینو جدی بهش بگو و بگو ازین ببعد این کار ممنوعه بین ما

چون باعث دلسرد شدن من از تو میشه

نباید بزاری جدا بخوابه ییار باهاش هیلی جدی حرف بزن ک اینکارو نکنه حالا اخلاقیات دیگه ش باشه مراحل ب ...

اینو هزار بار بهش گفتم با جدیت و ناراحتی هر بار میگه باشه درست میگی ولی باز نهایت یه هفته بعد کار خودشو میکنه. هر بار میگم این دفعه آخره که میگم بهش ولی باز طاقت نمیارم. غرور و اعتماد به نفسم نابود شده انقد بهش گفتم کنارم بخواب. لعنت به این زندگی سگی که من دارم . یعنی حسرت همه چی باید رو دل من بمونه