2752
2734
حمدبخون روسری گره بزن

زدم انقد نذر كردم بخدا فقط پيدا بشه دارم ديوونه ميشم😭

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدامهربانترین مهربانانه من همیشه بااین اسم ازخداکمک میخوام کمکم میکنه ایشالله خدامشکلت حل کنه فقط خو ...

برا امضات صلوات فرستادم آبجی

ان شاءالله که خدا خودش نجاتم بده

فقط خدااااا
2731
آبجی تو حست راجب اینکه چرا خانواده شوهرم وشوهرم باهام بد شدن چیه دارم از دست میرم😭

عزیزم یک نفر بدگویی شما رو خیلی میکنه خانواده همسرت از شما خوششون نمیاد و واسه همین توی گوش همسرت میخونن که ازت فاصله بگیره ولی همسرت توی دلش شما رو دوست داره 

برات حمد خوندم 🌺

کاربری دست دونفره
چن وقت بهت تهمت زدن،،چرا شوهرت باور کرده،،

تقریبا دوماه میشه اصلا خودمم نمیدونم جریان چیه ان شاءالله که خدا خودش کمکم کنه الآنم خونه پدرم هستم وب امید خدا دنبال شکایت هامم

فقط خدااااا