2733
2734
عنوان

بنظرتون تک فرزندی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان خودتون تک فرزند دارین؟ 

من هنوز تازه ازدواج کردم بچه ندارم ولی حتما حداقل 3-4تا بچه میارم خانواده خودم و شوهرم خیلی کم جمعیت بوده بچه دوست داریم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
نه میخواستم ولی اوضاع اعصابمو میبینم میگم کاش نمیذاشتم  انگار اونجوری ک میگن و بوش میاد اعصاب ...

نه اصلا

اتفاقا استرسها و سخت گیری های الکی بچه اول رو نداره

مطمئن باش زندگیت شیرین تر از قبل میشه

2731
اخ گفتی کی بره تو جشن تولد و غیره واسش کادو ببره همش نگاهش به پدرو مادر باید باشه

فکر کن کلی اسباب بازی داشته باشی ولی ی همبازی همیشگی پیشت نباشه 🥲🥲🥲

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

اره دیگه دختر من اصلا بازی نمیکنه با اسباب بازیاش یه عالمه خرسک داره ولی فقط با دوچرخش بازی میکنه وقتی هم میریم پاذم پیش بچه های دیگه کیف میکنه

اره دیگه دختر من اصلا بازی نمیکنه با اسباب بازیاش یه عالمه خرسک داره ولی فقط با دوچرخش بازی میکنه وق ...

اگه شرایطش رو داری براش ی همبازی بیار هم خودت سرگرم میشی هم اون

دختر بزرگم که ۶ سالشه با یه پارچه اونقد کوچکتره رو خندوند،خودشم غش غش میخندید

یه اتاق اسباب بازی دارنا ولی اگه همبازی نداشت با کی اینجوری شیطنت و بازی میکرد

دخترتون چند سالشع گلم؟ فاصله سنی چقدر باشه خوبه منم انشالله میخوام در اینده اقدام بکنم شرایطم یکم سخ ...

شرایط هرکسی فرق داره

اول زندگی و توان و برنامه ها و اولویت های خودتو بسنج

من بچم۴سالشه

قصد داشتم شیر به شیر بیارم که به چند دلیل نشد..

انشالله مدرسه رفت میارم.

بازم تاکید میکنم با علم به شرایط خودت بیار

و دلایل محکم.

طبق حرف بقیه بچه دار نشو. 

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
دختر بزرگم که ۶ سالشه با یه پارچه اونقد کوچکتره رو خندوند،خودشم غش غش میخندید یه اتاق اسباب بازی دا ...

تک فرزندی خیلی بچه افسرده میشه پدرمادرم هم وقت ندارن هم حوصله بخان باهاشون بازی کنن یا همش ببرن بیرون گناه دارن اینجوری خودت رو ببین وارد ی جمع میشی که هم صحبت نداری چقدر زمان دورتر میگذره چقدر سخت و حوصله سربر میگذره 

اللهی عزیزم سایت صدسال بالای سر دخترت باشه، منم یدونه دختر دارم خیلی سخته برام دومی بیارم شوهرم مریض ...

ممنونم عزیزم بابت دعای قشنگت 💗💗💗

انشالله همسرتون خوب و روبراه میشن و شما برای بار دوم مادر میشید😘😘

من عزیزم جون ندارم خیلی ضعیف هستم دیابت نوع یک هم دارم میدونم که کم میارم و اذیت میشم و دلیل خیلی مهم دیگه اینه که کشور ما کشور اینده دار و به درد بخوری نیست حیف که آدم بچه وارد این کشور کنه

چندسالته عزیزم؟ یعنی ممکنه پشیمون بشیم از تک فرزندی به عنوان یه مادر؟ 

والا مادر من خیلییی پشیمونه من همیشه بهشون میگم که دیگه برای من فرقی نداره و با تک فرزند بودنم کنار اومدم ولی خودش هکیشه عذاب وجدان داره که من تنهام 

2706