2733
2739
شما از اینستاگرامت برای دیدن صفحات پو رن استفاده می‌کنی و فکر می‌کنی باقی افراد هم شبیه شما هستن&nbs ...

وآقا متاسفم برای چنین کاربرهای کج فهم و درک

من خودم از این بازیگر خوشم میاد و ظاهرش خیلی قشنگه و چون برام مهم پرسیدم چرا جدا شده

پ.رن هم فقط دو دفعه دیدم و می دونم چیه بیکار نیستم که بشینم پای این فیلم‌ها از تاپیکهام هم می تونید به شخصیتم پی ببرید

و یه انتقاد کردم که خیلی ها می کنن و مگه خود شما نکردید تا حاکی رو انتقاد خودتون رو تنها قًاوت کنید نیازی نیست اعلام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازش بدم نمیاد خوشگله جذابه ولی خب زیبنده نیست ظاهری که برای خودش درست کرده عزیزم کسی که خودشو نش ...

بیخیال عزیزم 

شاید صلاح میبینه اینجوری رفتار کنه ما تو زندگی اون خانوم نیستیم 

و اینکه قدیما آدما نا آگاه بودن و ببخشید بی سواد به همین خاطر قضاوت میکردن الان که هممون حداقل چهارتا کتاب درست و درمون خوندیم تو زندگیمون یاد گرفتیم که قضاوت نکنیم 

پس اعصاب قشنگتو بهم نریز 

برو تو تاپیک بغلی اسی با مادرشوهرش دعواش شده چه گیس و گیس کشی شده  حال میده بیا 

2731
امضات لایک    

❤❤❤

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
خدایی خیلی بی اعصاب و بد دهنی 

عزمزمه یه سر به تاپیکهام بزن پی به شخصیتم می بری

من ازین بازیگر خیلی خوشم میاد و فقط یا انتقاد کردم بله اشتباه کردم

ولی از اول ببینید یه سریا چه طور توهین کردند

انگ اینو که من خودم اهل دیدمن چنین فیلم‌هایی هستم زدند خب همه می دونن  این فیلم‌ها چیه چون یکی یه حرفی زده اصلا اشتباه بابد بگیم طرف همش نشسته پای این چیزا؟