2733
2734
آخه یکی دوبارگفتم فقط بعدازدواج بعدمیگفت خب من تاحالاازنزدیک ندیدمت حتی نمیشه یهویی که واسه همون ...

اصلا قبول نکن که خلوت کنید حتی تو ماشین

جاهای عمومی ببینش ممکنه ایدزی زگیلی مریضی چیزی داشته باشه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا قبول نکن که خلوت کنید حتی تو ماشین جاهای عمومی ببینش ممکنه ایدزی زگیلی مریضی چیزی داشته باشه

درسته

پس یعنی سوارماشینش نشم اگه اومددنبالم بریم جایی؟

....
درسته پس یعنی سوارماشینش نشم اگه اومددنبالم بریم جایی؟

من اگه جات بودم یه جا قرار میزاشتم خودم میرفتم با اسنپ 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
من اگه جات بودم یه جا قرار میزاشتم خودم میرفتم با اسنپ 

من خودم مشهدیم

ومیخوام تهران برم

مگه یه جا هماهنگ کنیم هموببینیم

درستع حرفت

منم میخواستم‌مشورت بگیرم🙏

....
من خودم مشهدیم ومیخوام تهران برم مگه یه جا هماهنگ کنیم هموببینیم درستع حرفت منم میخواستم‌مشورت ب ...

میدونی چرا رو ماشین و تنها بودن حساسم چون خیلی شنیدم که میبرن طرفو یه جایی اذیتش میکنن در کل مراقب خودت باش❤️

میدونی چرا رو ماشین و تنها بودن حساسم چون خیلی شنیدم که میبرن طرفو یه جایی اذیتش میکنن در کل مراقب خ ...

درسته

من خودمم میترسم

الان به هیچکی نمیشه اعتمادکرد

تازه طرف ممکنه جانی باشه هرکاردلش خواست بکنه بعدشم بکشتت🤦‍♀️همین فیلم بی بدن روازواقعیت ساختن...

فقط چون ازدواج ناموفق داشتم اصلاسنتی دلم نمیخوادازدواج کنم

برام دعاکن حتی اگه به نتیجه ای نرسیدم بااین آقا حداقل برام‌بدنشه هم🙏🌹

....