2733
2734
عنوان

خانم های ک لیزر انجام دادین میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 25 پست
نه قطع کردم . دکتر گفت نخور 

پس کی میشه ویتامین خورد 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از اینکه جلسات لیزر تموم شد  اگه بخورین خودتون متوجه میشین ک لیزر رفتنه بی فایده شده

جلسات لیزر تموم نمیشه 

باید هرسال دو بار برا شارژ بری

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
از روغن هایی که برای تقویت مو و رشد مو خوبه استفاده کنید

کلا اگه ویتامین ب و زینک مصرف نکنم ضعف بدن و احساس خستگی میکنم

2731
فکر کنم پایان دوره بشه 

میگن لیزر باید برا شارژ هم بری هر سال 😕

فولیک اسید هم میشه بخورم یا ن

میگن لیزر باید برا شارژ هم بری هر سال 😕 فولیک اسید هم میشه بخورم یا ن

نمی‌دونم بخدا 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
الان من ۸ جلسه لیزرم تموم شده و رفتم تو دوره شارژ ، میتونم بخورم؟

از جایی که میرین برای لیزر سوال کنید 

بمن گفته بودن تا آخر دوره نباید ویتامین بخوری 

من به آخر دوره نرسیدم، بعد 9 جلسه دیگه نرفتم 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی 🌼