2733
2734
عنوان

قلب یکی از جنینهام از کار افتاد..........

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 29 پست
اخه من خیلی تغذیه ام افتضاحه اصلا میل ندارم زورکی میخورم اونم یکم...نمیشه بیشتر ...میگم نکنه واس این ...

منم باردارم ویارم دارم مثل تو 

همه همینن 

منم گاهی برای بی کسیم که یکی نیست اب دستم بده گریه میکنم 

ولی اینا دلیل ایست قلبی نیست بیشتر به مشکل ژنتیکی یا اختلال در خونرسانی جفت برمیگرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من خیلی تغذیه ام افتضاحه اصلا میل ندارم زورکی میخورم اونم یکم...نمیشه بیشتر ...میگم نکنه واس این ...

نه عزیزم به اینا ربطی نداره مادر حتی اگه چیزی هم نخوره جنین به رشد خودش ادامه میده فقط بدن مادر داغون میشه از لحاظ کلسیم اینا منم بارداری اولم دور از جون نینیت دوتا جنینامو ازدست دادم برای من تو دوماهگی قلبشون از کار افتاد با این که خورد و خوراک من خوب بود فقط رفتم سونو گفت مردن اونم بدون هیچ علامتی به این فکر کن هیچ کدوم از کارای خدا بی حکمت نیست اگه به دنیا میومد بعد یه اتفاقی براش میوفتاد چی اونجوری تحمل کردنش خیلی سخت میشد حالاهم غصه نخور برای نینیت خوب نیست

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2731
منم باردارم ویارم دارم مثل تو  همه همینن  منم گاهی برای بی کسیم که یکی نیست اب دستم بده ...

والا من امپول انکسوپارین میزدم از اول ...نمیدونم چی بگم....

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ممنون....یکی از قلها خدارو شکر سالمه...ولی دیگه میترسم.

ای جاااان دلم خدارو هزاااار مرتبه شکر عزیزجان اصنننننن نگران نباش بزن اینترنت ازدکترت بپرس هرررررچیزی ک براتقویت قلب و جنین مفیده بخور فداتشم ازته دل خوشحال شدم 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
نه عزیزم به اینا ربطی نداره مادر حتی اگه چیزی هم نخوره جنین به رشد خودش ادامه میده فقط بدن مادر داغو ...

دیگه چی بگم ...هر چی خدا بخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توکل به خدا کن نگران نباش.

قسمت نبوده. آرامش داشته باش که این قل دیگه ان شاءالله خوب رشد کنه. اون یکی هم به مرور زمان جمع میشه و آسیبی به جنینت نمیزنه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

شش هفتگی با خونریزی رفتم دکتر سونو داد سونو نشون داد دوقلو هستن هشت هفتگی رفتم بازم سونو  دوتاش سالم بودن برای غربالگری که رفتم گفت قلب یکیش وایستاده 

دکتر تا دوماه روزی یه آمپول داد میزدم اسمش رو یادم نیست 

تا اون یکی سقط نشه 

ولی قل دوم که قلبش وایساده بود موقع سزارین دکتر بیرون آورد 

شش هفتگی با خونریزی رفتم دکتر سونو داد سونو نشون داد دوقلو هستن هشت هفتگی رفتم بازم سونو   ...

چی بگم....دیگه آدم بلخره خیالبافی میکنه....ناراحت میشه..ولی باز میگم قسمت نبوده و خدا نخواسته مشکل داشته بهتره بود تا بدنیا بیاد  و بعدا ......

آن شاءالله این یکی جنینم سالم بمونه دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم....دیگه آدم بلخره خیالبافی میکنه....ناراحت میشه..ولی باز میگم قسمت نبوده و خدا نخواسته مشکل د ...

انشاالله که خیر  خواست خدا بوده 

عزیزم حتمن به دکتر بگو بهت آمپولش اینا رو بده که اون یکی جاش سفت و محکم بشه 

2706