2752
2734
عنوان

دیشب از ترس از دست دادن شغلم نخوابیدم....هر لحظه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 23 پست
اموزش پرورش سخت گیره....نباید اینطور مرخصی میگرفتی! دوستم دبیره....سرطان داره با این وجود به اندازه ...

مرخصی هام قانونی بوده

مجبور بودم خواهر 

پام و نمی تونستم بلند کنم

بیماری ک دست من نبود

عزیزم دعا میکنم مشکلت حل بشه. میشه بگی چطور پیمانی شدی؟ من نیروی غیرانتفاعیم.. هنوز نه رسمی شدم نه ...

غیر انتفاعی خصوصی هست خب و هیچوقت رسمی نمیشید

اینها ازمون دادن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله خوب میشید. ولی خوب همکاری که شاید مجبور شده جای شما هم کار کنه یا ارباب رجوعی که کارش انجا ...

همکارا از خداشون بود من نیام درسای من و اضافه تدریس بگیرن که گرفتن

2731
مرخصی هام قانونی بوده مجبور بودم خواهر  پام و نمی تونستم بلند کنم بیماری ک دست من نبود

میدونم قانونی بود اما چون شما کلا تابستون تعطیلین و حقوق میکیزین و مرخصی قانونی توی سال ندارین و استعلاجی رو سخت میدن باید کمتر از استعلاجی استقاده میکردین

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
استخدام پیمانی آموزش پرورش متاسفانه از پارسال دیسک شدید گرفتم و حتی نتونستم پان و بلند کنم دکتر ...

نترس عزیزم کاری نمیتونن بکنن شما مدرک و مستندات دارید. با حرف دو تا ادم که کسیو اخراج نمیکنن ممکنه با شما دشمنی داشته باشن 

نترس عزیزم کاری نمیتونن بکنن شما مدرک و مستندات دارید. با حرف دو تا ادم که کسیو اخراج نمیکنن ممکنه ب ...

آخه میگن اونا هم دلیل دارن

آبجی وقتی من واقعا مریضم و هزار تا نسخه دارم و کمیسیون تایید کرده نمیدونم اینا دلیلشون چیه...احتمالا همکارم شاهد شده