2733
2734
عنوان

ماشین چینی خیلی چیز خاصیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 44 پست
عزیزم من نگفتم بدرد نخوره چینی میگم الان قیمت یه ماشین ایرانی ۱میلیارده مثلا یه شاسی چینی صفر ۲میلیا ...

دو میلیارد هم پول کمی نیس اختلافش یک میلیارد هااا درمورد یک میلیون صحبت نمیکنی همون قسطی خریدنش هم حداقل ماهی پنجاه باید قسط بدی قطعا طرف وضعش از منی ک سوار کوییکم یا سوار یه ماشین یک میلیاردی هستم بهتره و تو وقتی یچیز گرون بخری ناخداگاه فاز برت میداره حتی اگه اهل کلاس نباشی من خیلی خاکیم درحدی ک تو عروسیم همه تعجب کرده بودن از منی ک عروس باشم ولی وقتی ملی هزینه کردم خوشگل رفتم مراسم یکی از خانواده شوهر چنان با وقار راه میرفتم خواهر شوهرم میگفت همه نگات میکردن اون لحظه من فاز گرفته بودم به خودم میبالیدم نهایت استایل من پنج تومن بود این همه نگام کردن حالا فکرکن سوار ماشین دو میلیاردی هم بشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
نه بابا کی گفته  ما هایما داشتیم خیلی خوب بود  هم اپشن داشت  هم خرابی نداشت(البته ...

دقیقا ما هم هایما اس ۷ داشتیم همش خراب بود البته مال ما صفر نبود و احتمالا صاحب قبلیش باهاش خوب تا نکرده بود و منو نسبت به همه ماشین های چینی بدبین کرد😁

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پولدار اصیل یعنی کسی ک چشمشو باز کرده پولدار بوده پولدار اصیل یعنی کسی که با داشته هاش فخر نمیفروشه& ...

کسی که چشمشو باز کرده پولدار بوده حتما قبلش باباش، زحمت کشیده عرق ریخته، بازم اصلش، بی پول بوده، بهتره بگی چشم و دل سیر

اسی چقد چرت و پرت میگی خودت پرایدشم نداری

بابای من پزشک متخصصه و ماشینش چانگان که چینیه

پولدارم هستیم والا 

تو خودت چی داری از داشته های خودت بگو

موتور داری اصن😂

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
دقیقا ما هم هایما اس ۷ داشتیم همش خراب بود البته مال ما صفر نبود و احتمالا صاحب قبلیش باهاش خوب تا ن ...

دقیقا مال ما هم اس ۷ بود 

اره حتما 

ما در حدی راضی بودیم 

ک دوباره یک هایما دیگه ام نوشتیم به اسممون در اومد  گرفتیمش 

ماشین شما مال چ سالی بود؟

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

والا هرکی ممکنه یه چیزی به کارش بیاد یکی از شتاب ۲۰۶ خوشش میاد یکی از راحتی سمند یکی از آپشن ماشین چینی

بابای من چندسال پیشا یه چینی گرفت چون زانوش درد میکرد کلاچ اذیتش میکرد دنده اتومات میخواس

ولی کسی که داشته باشه خب قطعا شاسی بلندی چیزی میگیره که ایمنی بیشتری داره و مهم تره

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

چینی داریم تا چینی. الان تیگو 8 پرو حدود سه تومنه. ماشینای خوبم پیدا میشه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
مثلا چه مشکلی؟ ماشین چینی قطعات و لوازمش گرون هست ولی از خرابی نیست میری لوازم یدکی برا ماشین ایرا ...

ماشین چینی خیلیا پولشو ندارن بخرن و ازهمه مهم تر پول نگه داشتنش هم ندارن 

براهمین میگن عَخیه

پول داشتن هزینه هاشو بدن که اینجور نمیگفتن

دقیق یادم‌نیست فکر کنم ۹۵بود

اوه خب همونه 

مال ما برای سال ۱۴۰۰ بود  

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2706